دندان پزشکی هوشمند

  • ۰۲۱۲۲۸۸۴۴۰۴ / 02191009991

قیمت لمینت دندان

قیمت انجام لمینت دندان در سال 1399

 

تعرفه لمینت ‌دندان در کلینیک ‌های دندانپزشکی متفاوت است. در برخی تعرفه‌ ها قیمتی در حدود 300 هزار تومان تا 1 میلیون و در برخی از آن ‌ها رقم یک الی دو میلیون و حتی بیشتر برای هر واحد قیمت گذاری شده است.

در این صفحه در دوره های مشخص قیمت های لمینت به روز رسانی خواهد شد.

هزینه بالای لمینت دندان به خصوص لمینت سرامیکی یکی از عیب ‌های این روش است. توجه کنید اگر لمینت دندان کوچک‌ ترین آسیبی ببیند و یا بشکند، باید عوض شود. در برخی موارد، فرد به دلیل تعمیر یا تعویض یک دندان، اقدام کرده اما به دلیل نبود هماهنگی رنگی بین لمینت دندان مورد تعمیر و دندان‌های قبل، مجبور به پرداخت هزینه‌ و قیمت بیشتر برای نصب لمینت روی دندان‌هایی شده که از نظر سلامتی نیازی به لمینت دندان نداشته ‌اند.

البته هزینه لمینت برای کل دندان ها و در مطب متخصص با تجربه، جنس با کیفیت لمینت و حتی منطقه ای که می خواهید لمینت انجام دهید؛ بیشتر از 2 میلیون تومان نیز افزایش می یابد.

 

حدود قیمت لمینت با توجه به عوامل تاثیر گذار

کیفیت لمینت

تعداد دندان

تخصص دندانپزشک

کم ——————————————————————————————————————>> زیاد

قیمت لمینت برای هر دندان ( تومان )

300.000  —> 600.000 —–> 1000.000 ——> 1.200.000  ———->1.600.000 —————> 2.000.000

 

 

کلینیک دندانپزشکی دکتر سریتا می تواند با ارائه کلیه خدمات مربوط به اصلاح و ترمیم دندان، شما را از شر دندان های معیوب خلاص کرده و لبخندی زیبا را به شما هدیه دهد. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در رابطه با انتخاب روش مناسب برای ترمیم دندان های خود، می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت سهولت بیشتر در رزرو نوبت و اطلاع از هزینه های به روز شده خدمات دندان پزشکی، می توانید از اپلیکیشن دکتر سریتا نیز استفاده فرمایید.