دندان پزشکی هوشمند

قیمت لمینت

قیمت لمینت دندان در سال 1400 (2021)

تعرفه و هزینه لمینت ‌دندان در کلینیک ‌های دندانپزشکی متفاوت است. در برخی تعرفه‌ ها قیمتی در حدود 500 هزار تومان تا 2 میلیون و در برخی از آن ‌ها رقم 2 الی 3 میلیون و حتی بیشتر برای هر واحد لمینت دندان قیمت گذاری شده است. قیمت لمینت دندان در مناطق مختلف یک استان نیز متفاوت است و در مناطق لاکچری تر باید هزینه های بیشتری برای لمینت بپردازید. موارد بعدی موثر بر قیمت لمینت، تخصص، سابقه کاری و تجربه متخصص لمینت است که به صورت مستقیم بر کیفیت کار نیز موثر خواهد بود.

در این صفحه در دوره های مشخص قیمت های لمینت به روز رسانی خواهد شد.

هزینه بالای لمینت دندان به خصوص لمینت سرامیکی یکی از عیب ‌های این روش است. توجه کنید اگر لمینت دندان کوچک‌ ترین آسیبی ببیند و یا بشکند، باید عوض شود. در برخی موارد، فرد به دلیل تعمیر یا تعویض یک دندان، اقدام کرده اما به دلیل نبود هماهنگی رنگی بین لمینت دندان مورد تعمیر و دندان‌های قبل، مجبور به پرداخت هزینه‌ و قیمت بیشتر برای نصب لمینت روی دندان‌هایی شده که از نظر سلامتی نیازی به لمینت دندان نداشته ‌اند.

البته هزینه لمینت برای کل دندان ها و در مطب متخصص با تجربه، جنس با کیفیت لمینت و حتی منطقه ای که می خواهید لمینت انجام دهید؛ بیشتر از 2 میلیون تومان نیز افزایش می یابد.

حدود قیمت لمینت دندان با توجه به عوامل تاثیر گذار

دندانپزشکی های عمومی و خصوصی

دندانپزشکی عمومی —————————————————————–> دندانپزشکی خصوصی

350 هزار تومان ————————————————————————> 1 میلیون و 600 هزار تومان

جنس و کیفیت مواد اولیه و هزینه لمینت دندان

لمینت ایمپرس و ایمکس (EMPRESS & EMAX) —————> لمینت سرامیکی دوراتین و داوینچی —————-> دیگر برند ها

1 میلیون تا 1 میلیون و 600 هزار تومان ———-—————-> 1 میلیون تا 600 هزار تومان —————————-> کمتر از 600 هزار تومان

قیمت لمینت دندان بر اساس تخصص دندانپزشک

متخصص با کمتر از 2 سال سابقه کامپوزیت دندان ———————————> متخصص با بیشتر از 2 سال سابقه کامپوزیت دندان

حداکثر قیمت در حال نرمال بودن دیگر عوامل: 500 هزار تومان ———-> حداقل 500 هزار تومان

تعداد دندان های لمینت شده

کمتر از 4 دندان ———————————–———–> بیشتر از 4 دندان

400 هزار تومان تا 1 میلیون و 600 هزار تومان———> طبق نظر دندان پزشک؛ تخفیفی برای انجام کامپوزیت در نظر گرفته می شود

قیمت لمینت دندان بر اساس منطقه جغرافیایی دندان پزشکی

نیاوران، الهیه، پاسداران و… (محله های لاکچری) —–> نواب، شریعتی، انقلاب و … ( مرکز شهر) —–> جنوب تهران (پایین شهر)

800 هزار تومان تا 1 میلیون و 600 هزار تومان ————————————–> 800-600 هزار تومان —————————> کمتر از 600 هزار تومان

قیمت لمینت دندان سرامیکی

لمینت سرامیکی یکی از انواع لمینت دندان است. هزینه لمینت دندان می تواند بر اساس مقادیر پارامترهای گفته شده در بخش قبلی محاسبه شود اما بعد از اینکه تصمیم به انتخاب لمینت سرامیکی گرفتید باید بدانید که لمینت سرامیکی هم انواع متفاوتی دارد. تفاوت قیمت لمینت های سرامیکی در میزان ضمانت آن، میزان ضخامت و جنس لمینت (زیرکونیا، ویتا، ای پی اس و …) است. میانگین قیمت لمینت سرامیکی  برای هر واحد دندان را می توان از 1,500,000 تا 6,000,000 تخمین زد.

قیمت لمینت متحرک دندان

نوع دبگری از لمینت دندان را می توان لمینت متحرک دندان یا اسنپ آن اسمایل معرفی کرد. وجه تمایز این روش از لمینت دندان با سایر روش های چون لمینت کامپوزیتی یا لمینت سرامیکی این است که دندان های شما نیاز به تراش دادن ندارد و استفاده از آن موقتی است مثلا می توان به هنگام خواب یا  هر زمان دلخواه  آن ها را از دندان های خود جدا کنید. قیمت لمینت متحرک دندان در مقایسه با انواع دیگر پایین تر است شاید دلیل استقبال از آن هم، قیمت پایین آن باشد. هزینه لمینت دندان در سال 1400 از نوع متحرک بنابر معیارهای گفته شده در بالا می تواند بین 1,500,00, تا 5,000,000 تومان برآورد شود.

 

جدول خلاصه قیمت های لمینت:

 به روز شده در 1400/04/16

میانگین قیمت لمینت دندان انواع روش های لمینت
1.500.000 تومان لمینت در کلینیک خصوصی
350.000 تومان لمینت در کلینیک عمومی
1.300.000 تومان لمینت ایمپرس و ایمکس
800.000 تومان لمینت دوراتین و داوینچی
4.000.000 تومان لمینت سرامیکی
3.800.000 تومان لمینت متحرک
3.700.000 تومان لمینت آی پی اس
7.500.000 تومان لمینت برلیانس

 

خبر خوب>>> امکان پرداخت قسطی ایمپلنت برای مشتریان کلینیک سریتا فراهم شد، شما می توانید تنها با پرداخت 30 درصد هزینه کاشت ایمپلنت، از خدمات کاشت دندان ما استفاده کرده و مابقی مبلغ را در 6 قسط شش ماهه پرداخت نمایید. جهت اطلاع از نحوه دریافت دیگر تخفیف های ویژه دکتر سریتا، با ما تماس بگیرید.

 

شاید مایل باشید بخوانید:

قیمت ایمپلنت

 

کلینیک دندانپزشکی دکتر سریتا می تواند با ارائه کلیه خدمات مربوط به اصلاح و ترمیم دندان، شما را از شر دندان های معیوب خلاص کرده و لبخندی زیبا را به شما هدیه دهد. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در رابطه با انتخاب روش مناسب برای ترمیم دندان های خود، می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت سهولت بیشتر در رزرو نوبت و اطلاع از هزینه های به روز شده خدمات دندان پزشکی، می توانید از اپلیکیشن دکتر سریتا نیز استفاده فرمایید.