قیمت ارتودنسی دندان ۱۴۰۳

از دیگر خدمات پرهزینه دندانپزشکی، ارتودنسی دندان می‌باشد که برای صاف و ردیف کردن دندان‌های کج و بستن فاصله بین دندان‌ها، از طریق براکت‌ها و سیم کشی بین دندان‌ها انجام می‌گیرد و دارای انواع مختلفی همچون ارتودنسی ثابت، دیمون، سرامیکی، لینگوال، متحرک و نامرئی می‌باشد. البته هزینه و قیمت ارتودنسی دندان برای انجام انواع ارتودنسی متفاوت می‌باشد که در ادامه به صورت دقیق قیمت ارتودنسی را برای انواع ارتودنسی در شرایط متفاوت، در خدمت شما قرار می‌دهیم.

در ابتدا خلاصه‌ای در رابطه با عوامل موثر بر قیمت خدمات ارتودنسی برای آگاهی بیشتر دوستان بررسی شده و در نهایت جداول نمایش قیمت‌ها را مشاهده خواهید کرد.

عوامل موثر بر قیمت ارتودنسی دندان ۱۴۰۳

  1. شرایط ناهماهنگی دندان

هر چه بی نظمی موجود بیشتر و شدیدتر باشد و حتی بی نظمی و انحراف در فک نیز موجود باشد، هزینه درمان بیشتر خواهد بود.

  1. شدن ناهنجاری

در صورتی که بی نظمی‌های دندانی و شلوغی و روی هم رفتگی دندان‌ها بیشتر باشد، هزینه‌های ارتودنسی دندان بیشتر خواهد شد.

  1. طول دوره ارتودنسی

هر چه به طول دوره ارتودنسی بیشتری احتیاج باشد، هزینه بالاتری را باید برای انجام خدمات پرداخت نمایید.

  1. نوع تکنولوژی و دستگاه‌های بکار رفته در ارتودنسی

هر چه از تکنولوژی به روزتر و دستگاه‌های بهتر استفاده شود، هزینه ارتودنسی بیشتر می‌شود.

  1. سن بیمار

هر چه سن بیمار بیشتر باشد، به دلیل نیاز به دوره بیشتر ارتودنسی و سرعت پایین ردیف شدن دندان‌ها، هزینه‌ی ارتودنسی بیشتر خواهد شد.

 

در صورتی که برای صحت کامل و موفقیت ارتودنسی و اصلاح طرح لبخند نیاز به عمل فک نیز باشد، میزان هزینه پرداختی شما حداقل ۲۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد.

خبر خوب>>> امکان پرداخت قسطی ارتودنسی دندان برای مشتریان کلینیک سریتا فراهم شد. شما می‌توانید تنها با پرداخت ۳۰ درصد هزینه ارتودنسی، از خدمات ما استفاده کرده و مابقی مبلغ را در ۶ قسط شش ماهه پرداخت نمایید. جهت اطلاع از نحوه دریافت دیگر تخفیف‌های ویژه دکتر سریتا، با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از نحوه دریافت تخفیف‌های ویژه کلینیک سریتا، با ما تماس بگیرید.

کلینیک سریتا می‌تواند با ارائه کلیه خدمات مربوط به اصلاح و ترمیم دندان، شما را از شر دندان‌های معیوب خلاص کرده و لبخندی زیبا را به شما هدیه دهد. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در رابطه با انتخاب روش مناسب برای ترمیم دندان‌های خود، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت سهولت بیشتر در رزرو نوبت و اطلاع از هزینه‌های به روز شده خدمات دندان پزشکی، می‌توانید از اپلیکیشن دکتر سریتا نیز استفاده فرمایید.

تماس با ما

برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید