درباره کلینیک سریتا

کلینیک سریتا یکی از برترین کلینیک های فوق تخصصی لمینت، کامپوزیت و ایمپلنت در تهران است. این کلینیک از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. دندانپزشکان تیم کلینیک سریتا از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی فارغ التحصیل شده و سابقه عملی بسیار خوبی در این حوزه دارند. این تیم با بهره گیری از به روزترین تجهیزات دندانپزشکی دنیا، خدماتی با کیفیت بالا را برای بیماران خود فراهم می کند.

هدف کلینیک سریتا

در کلینیک سریتا، ما معتقدیم که با استفاده از آخرین فن آوری و تکنیک ها بهترین مراقبت ممکن را به بیماران ارائه می دهیم. ما متعهد به به روز ماندن در مورد آخرین پیشرفت های دندانپزشکی هستیم و به طور منظم در سمینارها و کنفرانس ها شرکت می کنیم تا با آموزش، سطح دانش و کیفیت ارائه خدمات خود را بهتر از قبل کنیم.

هدف ما ایجاد یک محیط آرام و دلپذیر برای بیماران و ارائه مراقبت های شخصی برای آنها است که نیازهای فردی آنها را برآورده می کند. ما در تلاش برای ایجاد روابط طولانی مدت با بیماران خود و کمک به آنها در دستیابی به سلامت دهان و دندان و لبخند زیبا و مطمئن هستیم.

افزایش سطح دسترسی افراد جامعه و رضایتمندی مشتریان

در شرایط اقتصادی فعلی، ممکن است بسیاری از هموطنان به دلیل مسائل مالی و یا در دسترس نبودن پزشک متخصص، از پیگیری مشکلات دندانی خود سر باز زنند برای رفع این مشکل، کلینیک سریتا با ارائه مشاوره رایگان، ویزیت مجازی دندانپزشکی، ضمانت نامه کتبی و فراهم سازی پرداخت اقساط، در تلاش است تا سطح دسترسی افراد جامعه به خدمات بهداشتی دهان و دندان را افزایش دهد و سهم خود را به عنوان یک کلینیک دندانپزشکی به جامعه ادا کرده باشد.

مراجعین کلینیک سریتا

تخصص تیم دندانپزشکی کلینیک سریتا

تیم کلینیک سریتا شامل ۱۱ دندانپزشک فوق تخصص در حوزه لمینت، کامپوزیت و ایمپلنت می باشد. این دندانپزشکان از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی، مانند دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشگاه نیویورک، دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس، دانشگاه شهری کلیولند، اوهایو، دانشگاه بوفالو، فارغ التحصیل شده اند.

در کلینیک سریتا، تیم دندانپزشک ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت خدمات دندانپزشکی به بیماران است. دندانپزشکان کلینیک سریتا در زمینه‌های مختلفی از جمله: زیبایی دندان، جراحی دهان و فک، ایمپلنتولوژی دهان، پریودنتتیک، اندودنتیکس، پروتزهای دندانی، ارتودنسی و … تخصص دارند. تیم سریتا توانایی انجام انواع روش‌های دندانپزشکی مانند: ایمپلنت دندان با تکنولوژی بالا، روش all-on-4/6/2، زیبایی دندان، لبخند هالیوود، طراحی لبخند، ونیر لمینت، کامپوزیت، تاج زیرکونیا، انواع جراحی های دهان و دندان، سفید کردن دندان‌ها، پر کردن دندان،کانال ریشه و … را دارند.

دندانپزشک سرپرست کلینیک سریتا یک دندانپزشک بسیار ماهر و با تجربه است و علاقه زیادی به ارائه خدمات دندانپزشکی استثنایی به بیماران خود دارد. وی مدرک دندانپزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرد و دوره های پیشرفته ایمپلنتولوژی و دندانپزشکی زیبایی را گذراند. او عضو چندین سازمان حرفه ای است و جوایز متعددی را برای کمک های خود در زمینه دندانپزشکی دریافت کرده است و در کنگره ها و سمپوزیوم های ملی و بین المللی زیادی در زمینه جراحی فک و صورت و ایمپلنتولوژی دهان شرکت کرده است.

به روز بودن دانش و تجهیزات کلینیک سریتا

برای اطلاع از آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی دندانپزشکی و روش‌های آن، دندانپزشکان کلینیک سریتا در بسیاری از سمینارها، کنگره‌ها و دوره‌ها شرکت می‌کنند. آنها دوره‌های آموزشی ویژه‌ای در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های دندانپزشکی، تشخیص تصویری با پرتو ایکس، جراحی دندان‌پزشکی، پروتز با ایمپلنت، بیهوشی، ایمپلنتاسیون و … گذرانده‌اند.

در کنار ارتقا سطح دانش تیم پزشکی، کلینیک سریتا از به روز ترین تجیهزات دندانپزشکی نیز بهره مند است.

خدمات کلینیک سریتا

از جمله خدمات سلامت و زیبایی دندان که توسط کلینیک سریتا ارائه می‌شود می‌توان به «ایمپلنت»، «کامپوزیت» و «لمینت» اشاره کرد. هرکدام از این خدمات، به روش‌های مختلف و با استفاده از مواد اولیه متفاوتی در کلینیک سریتا ارائه می‌شوند که شما می‌توانید با توجه به مشاوره دندانپزشک و سلیقه خودتان، انتخابی متمایز داشته باشید.

کلینیک سریتا در رسانه های اجتماعی

لوگو یوتیویب
لوگو لینکدین
لوگو آپارات
لوگو اینستاگرام