قیمت کامپوزیت دندان

یکی از ساده‌ترین و کم‌ خرج ترین ونیر دندان، کامپوزیت است. کامپوزیت دندان، یک روش عالی برای پوشش دندان شکسته یا ترک‌خورده است. از کامپوزیت برای اصلاح طرح لبخند، ظاهر زیبای دندان ها و بستن فاصله بین دندان ها نیز استفاده می‌شود. فرآیند نصب کامپوزیت دندان، بسیار ساده و سریع، در یک جلسه انجام می شود. کامپوزیت یک روش سریع، کم هزینه و زیبا برای اصلاح طرح لبخند شما است.

قیمت کامپوزیت با توجه به جنس کامپوزیت، تعداد دندان ها، منطقه کلینیک و تخصص دندانپزشک، تعیین می شود. نرخ ثابتی برای تمام کلینیک های دندانپزشکی وضع نشده است. دندانپزشکی های خصوصی نیز نسبت به دندانپزشکی های عمومی قیمت های بالاتری را وضع کرده اند.

در کلینیک دندانپزشکی دکتر سریتا، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار داده ایم. البته به همراه خدمات بهترین متخصصان دندانپزشکی. قیمت های انجام کامپوزیت بسیار متنوع است. چرا که سعی کرده ایم برای تمام اقشار جامعه، با درآمد های مختلف، خدمات ارائه دهیم. در ادامه لیست قیمت کامپوزیت دندان را با توجه به شرایط ذکر شده، دراختیار مشتریان عزیز قرار داده ایم.

لیست قیمت کامپوزیت دندان

نوع کامپوزیت

قیمت(تومان)

گرید 1

2.500.000

گرید 2

1.800.000

گرید 3

1.500.000

گرید 4

1.200.000

هزینه های کامپوزیت دندان، در تاریخ 28 مهر 1400 (1400/07/28) بروزرسانی شده است.
هزینه انجام عملیات روکش گذاری دندان با روش کامپوزیت، بر اساس عوامل تاثیر گذار متغیر است. قیمت های زیر بر اساس کامپوزیت برای هر یک دندان جلو در نظر گرفته شده است. مهم ترین عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت ونیر:
هزینه کامپوزیت دندان می تواند وابسته به عوامل و شرایط مختلفی یاشد. بنابراین شما اگر بخواهید هزینه کامپوزیت دندان را دقیقا برآورد کنید، کار ساده ایی نیست. باید مقادیر مربوط به هریک از پارامتر های ذکر شده در بخش قبلی را تعیین کنید. کامپوزیت دندان در اصلاح لبخند شما، بازیابی زیبایی و آراستگی صورت بسیار موثر است.
خبر خوب: امکان پرداخت قسطی کامپوزیت برای مشتریان کلینیک سریتا فراهم شد. شما می توانید تنها با پرداخت 30 درصد هزینه کامپوزیت دندان، از خدمات ما استفاده کرده و مابقی مبلغ را در 6 قسط شش ماهه پرداخت نمایید. جهت اطلاع از نحوه دریافت دیگر تخفیف های ویژه دکتر سریتا، با ما تماس بگیرید.
کلینیک دندانپزشکی دکتر سریتا میتواند با ارائه کلیه خدمات مربوط به ترمیم دندان، شما را از شر دندان معیوب خلاص کند. در صورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب روش مناسب برای ترمیم دندان خود، می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت سهولت بیشتر در رزرو نوبت و اطلاع از هزینه ها، از اپلیکیشن دکتر سریتا استفاده فرمایید.

خدمات ما شامل موارد زیر می باشد:

  • ایمپلنت دندان
  • ارتودنسی دندان
  • لمینت دندان
  • کامپوزیت دندان
  • پر کردن دندان
  • بلیچینگ دندان