قیمت کامپوزیت دندان ۱۴۰۲ (کامپوزیت اقساطی ۲۴ ماهه)

قیمت کامپوزیت دندان با توجه به عوامل مختلفی مانند جنس کامپوزیت، برند آن، کشور سازنده، زیبایی و ظرافت، استحکام و ماندگاری می‌تواند متغیر باشد. هرچند عوامل دیگری مانند تعداد دندان‌ها، تخصص دندانپزشک و شهر و کلینیک موردنظر در محاسبه هزینه کامپوزیت بی‌تاثیر نیست.
امروزه کامپوزیت یک روش پرطرفدار در دندانپزشکی زیبایی است. زیرا هم روشی سریع و کم هزینه است و هم ماندگاری خوبی دارد و در صورت آسیب قابل ترمیم است.

چرا کلینیک سریتا؟

مشاوره رایگان

ابتدا متخصصان دندانپزشک ما، سلامت دندان‌هایتان را بررسی می‌کنند.

پرداخت اقساطی

نگران مخارج درمان نباشید. می‌توانید هزینه را به‌صورت اقساطی پرداخت کنید.

پزشکان متخصص

از همکاری یک تیم دندانپزشکی متخصص در کلینیک سریتا بهره‌مند می‌شوید.

ضمانت خدمات

قبل از اینکه درمان شما شروع شود، از سریتا ضمانت‌نامه کتبی می‌گیرید.

جدول به روز قیمت کامپوزیت دندان بر اساس برند، قیمت‌ها با در نظر گرفتن اجرت متخصص دندانپزشک و برای هر واحد دندان می‌باشد.

جدول قیمت کامپوزیت دندان

برند کامپوزیتقیمت هر واحد دندان به تومان
گلس۱،۰۰۰،۰۰۰
دیاموند۱،۹۰۰،۰۰۰
رابی۲،۸۰۰،۰۰۰
نانوهیبرید۲،۵۰۰،۰۰۰
نانو سرامیک۳،۵۰۰،۰۰۰
سوپر کامپوزیت۵،۰۰۰،۰۰۰
قیمت کامپوزیت دندان و نمونه کار کامپوزیت دندان کلینیک سریتا

عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت دندان

۱- برند کامپوزیت

برخی کشورها مانند کره، سوییس و آمریکا در ساخت کامپوزیت سرآمد هستند. شرکت‌های سازنده کامپوزیت برندهای متفاوتی را با کیفیت‌های متفاوت می‌سازند که این مساله بر قیمت آن‌ها تاثیر زیادی دارد. هر چه کامپوزیت کیفیت بالاتر و دوام بیشتری داشته باشد، هزینه آن نیز بیشتر است.

۲- جنس کامپوزیت

از مهم‌ترین مواردی که در قیمت‌‍ کامپوزیت دندان موثر است، جنس مواد اولیه بکار رفته در کامپوزیت است.  برخی از آن‌ها کامپوزیت‌ها ریزدانه و برخی درشت دانه هستند. هر کدام از آن‌ها مزایا و معایبی دارند و طول عمر آن‌ها نیز متفاوت است. همین عوامل می‌تواند بر روی قیمت کامپوزیت تاثیر بگذارد.

جنس مواد به کار رفته در کامپوزیت دندان

۳- کلینیک و درمانگاه

کلینیک یا مطب دندانپزشکی که برای انجام کامپوزیت دندان انتخاب می‌کنید با توجه به نوع تجهیزات، میزان استریل بودن و امکانات می‌تواند هزینه متفاوتی داشته باشد. عموما در کلینیک های تخصصی و خصوصی به دلیل ارائه خدمات بهتر هزینه کامپوزیت دندان بالاتری دارند.

۴- تخصص دندانپزشک

یکی از عوامل مهمی که روی نتیجه کار خدمات دندانپزشکی زیبایی تاثیرگذار است تخصص دندانپزشک است. اگر به دنبال یک نتیجه عالی و طول عمر بالا برای کامپوزیت دندان هستید حتما به دنبال یک متخصص دندانپزشکی زیبایی باتجربه باشید.

کامپوزیت یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های اصلاح طرح لبخند است. از این روش می‌توان برای ترمیم دندان‌های شکسته یا ترک خورده، بستن فاصله بین دندان‌ها و سفیدتر و زیباترکردن ظاهر دندان‌ها استفاده نمود. فرآیند انجام کامپوزیت دندان، بسیار ساده و سریع و تنها در یک جلسه انجام می‌شود.

قبل و بعد کامپوزیت دندان در کلینیک سریتا

 قیمت انواع کامپوزیت دندان ۱۴۰۲

۱- قیمت کامپوزیت نوع هیبریدی

کامپوزیت هیبریدی ذرات درشت‌تری دارد. این نوع کامپوزیت درخشندگی و زیبایی کمتری دارد اما استحکام آن بیشتر است. به همین دلیل از این نوع کامپوزیت برای دندان‌های عقبی استفاده می‌شود.

۲- قیمت کامپوزیت نوع میکروفیلد

کامپوزیت میکروفیلد ذرات ریزتری دارد و در هنگام قرار گرفتن روی دندان، نمایی صاف و براق ایجاد می‌کند. به همین دلیل برای کامپوزیت دندان‌های جلو توصیه می‌شود. هر چند که این نوع کامپوزیت درخشندگی بیشتری دارد اما مقاومت آن کمتر است.

۳- قیمت کامپوزیت از نوع نانو فیلد

اگر می‌خواهید کامپوزیتی انتخاب کنید که هم استحکام داشته باشد و هم زیبایی، پیشنهاد می‌کنیم از کامپوزیت نانو فیلد استفاده نمایید. این کامپوزیت‌ها اگر چه قیمت بالاتری دارند اما استحکام و زیبایی را در کنار هم دارا هستند.

نمونه کار قبل و بعد کامپوزیت دندان کلینیک سریتا
کامپوزیت اقساطی با سریتا

اقساط ۶ الی ۲۴ ماهه + ۱۰ ماهه بدون پیش پرداخت + ضمانت کتبی

 قیمت بهترین برندهای کامپوزیت دندان ۱۴۰۲

۱- قیمت کامپوزیت IPS  

کامپوزیت IPS که کامپوزیت سرامیکی هم نامیده می‌شود به دلیل استفاده از ذرات سرامیکی ثبات رنگ و استحکام بسیار بالایی دارد. این نوع کامپوزیت شباهت زیادی به لمینت سرامیکی دارد. اگر جزو افرادی هستید که چای و قهوه زیاد می‌نوشید بهتر است از کامپوزیت سرامیکی استفاده کنید. کامپوزیت آی پی اس از جمله بهترین و با کیفیت‌ترین مدل‌های کامپوزیت موجود در بازار ایران به شمار می‌رود. این مدل از کامپوزیت هم کیفیت بالایی دارد و هم از مواد مرغوب ساخته شده است به همین دلیل استحکام بالایی دارد.

۲- قیمت کامپوزیت دندان Bisco

بیسکو از مشهورترین برندهای کامپوزیت دندان می‌باشد؛ این شرکت آمریکایی برای ساخت کامپوزیت‌های خود از سیلیکات کلسیم استفاده می‌کند که برای محافظت از دندان و لثه مفید است. این کامپوزیت‌ها به دلیل انعطاف پذیری زیادی که دارند به خوبی روی دندان فرم می‌گیرند و به غیر از زیبایی کیفیت بالایی هم دارند.

۳- قیمت کامپوزیت دندان Cosmedent

کامپوزیت دندان کازمادنت ساخت یک شرکت آمریکایی است و از کامپوزیت‌های مرغوب و پرطرفدار می‌باشد. این نوع کامپوزیت‌ها هم فرم‌دهی خوبی دارند و هم به راحتی پولیش می‌شوند و در صورتی که به خوبی از آن‌ها مراقبت کنید تا ۵ سال بدون ترمیم قابل استفاده هستند. این شرکت هم کامپوزیت‌های نانوفیل و هم میکروفیل تولید می‌کند.

۴- قیمت کامپوزیت دندان Saremco

شرکت سوئیسی سارمکو نیز یکی از مشهورترین کامپوزیت‌های دندانی را تولید می‌کند. کامپوزیت‌های میکروهیبریدی این شرکت از مشهورترین کامپوزیت‌های دندان است. مزیت این برند کامپوزیت این است که سازگاری بالایی با دندان دارد و کم‌ترین آلرژی را ایجاد می‌کند. به علاوه با نور لیزر به سرعت سفت می‌شود و چسب آن بسیار قوی است.

البته باید توجه داشته باشید که آنچه موجب تفاوت در نتیجه کار و زیبایی دندان‌ها بعد از کامپوزیت می‌شود تنها نوع برند نیست بلکه مهارت و تکنیک دندانپزشک در این زمینه است. زیرا اکثر برندها دارای استانداردهای لازم بوده و مراحل کنترل کیفی را طی کرده‌اند. اما این تخصص دندانپزشک است که نتیجه نهایی را می‌سازد.

قیمت کامپوزیت دندان و شرایط تاثیر گذار بر قیمت

گاهی به دلیل خوب و درست سوار نشدن کامپوزیت آسیب‌های جدی و شدید به دندان یا لثه وارد می‌شود. لذا باید در انتخاب دندانپزشک با تجربه و متخصص دقت نمایید.

در کلینیک دندانپزشکی سریتا، بهترین خدمات با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. استفاده از برندهای معتبر و مشهور کامپوزیت و بهره گیری از متخصصان برجسته در زمینه کامپوزیت باعث شده که خدمات سریتا در میان کلینیک‌های مختلف متمایز باشد.

خبر خوب دیگر اینکه در کلینیک سریتا امکان پرداخت قسطی خدمات کامپوزیت ونیر برای مشتریان فراهم است. شما می‌توانید ابتدا تنها ۳۰ درصد از هزینه کامپوزیت دندان را پرداخت نمایید و مابقی مبلغ را در ۶ قسط شش ماهه تسویه کنید. 

نمونه کار کامپوزیت دندان کلینیک سریتا

هر واحد کامپوزیت یعنی چه؟

به طور کلی به هر دندانی که تحت درمان دندانپزشکی اعم از انواع ترمیم، پر کردگی، روکش و غیره قرار بگیرد، یک واحد یا یک یونیت می‌گویند. اگر کامپوزیت روی دندانی اجرا شود به آن یک واحد کامپوزیت می‌گویند، به معنای دیگر اگر فردی روی ۵ دندان خود کامپوزیت دندان انجام دهد، ۵ واحد کامپوزیت انجام داده است. در بحث قیمت کامپوزیت نیز تعداد واحد کامپوزیت تاثیر گذار است؛ برای مثال قیمت کامپوزیت کامل دندان با قیمت کامپوزیت چند واحد دندان متفاوت است  و گاهی کامپوزیت کل دندان‌ها شامل تخفیف خواهد شد. در ادامه این مطلب درباره هزینه کامپوزیت دندان و عواملی که روی این قیمت گذاری تاثیر دارند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هزینه هر واحد کامپوزیت

هزینه عامل بسیار مهمی است که قبل از انجام کامپوزیت دندان باید حتماً در نظر بگیرید زیرا این نوع ترمیم دندانپزشکی ارزان نیست و بنابراین بهتر است پیش از اقدام به انجام آن به طور کامل با دندانپزشک خود مشورت کرده و هزینه‌های مربوطه را محاسبه کنید. به طور کلی قیمت نهایی کامپوزیت دندان با توجه به تعدادواحد کامپوزیتی که داشتد محاسبه می‌شود پس هنگام تصمیم گیری برای تعداد دندان‌هایی که می‌خواهید با کامپوزیت روکش شود حتماً این موضوع را در نظر بگیرید.

نمونه کار کامپوزیت زیبایی دندان کلینیک سریتا

فراموش نکنید که کامپوزیت روی لبخند و زیبایی دندان‌های شما تاثیر بسیار زیادی داردو البته هدف اصلی از انجام این ترمیم زیبایی نیز همین موضوع است، پس هیچ وقت کیفیت را فدای هزینه نکنید. عوامل زیادی ری قیمت کامپوزیت تاثیر گذار است مثل دستمزد دندانپزشک، مواد و برند کامپوزیت و غیره؛ این عوامل به طور مستقیم روی کیفیت و نتیجه کار هم تاثیر می‌گذارند بنابراین بهتر است هنگام انتخاب به این نکته توجه ویژه کنید و با انتخاب ارزان‌تر نتیجه کامپوزیت دندان‌های خود را به خطر نیاندازید! به علاوه استفاده از روکش کامپوزیت معمولاً طولانی مدت است، بنابراین شما مواد با کیفیت بالا و کار با کیفیت بالا که ماندگار باشد، می‌خواهید. 

نکته قابل توجه دیگر این است که بر خلاف انواع دیگر لمینت‌ها، ونیرهای کامپوزیت دندان امکان تجدید و ترمیم در صورت شکستگی و آسیب دارند. در این صورت، هزینه مورد نیاز برای ترمیم کامپوزیت شکسته، نیز بسته به تعداد واحد کامپوزیت و اندازه ترمیم متفاوت است. اما چه عواملی روی قیمت نهایی کامپوزیت در ایران تاثیر می‌گذارد؟

کامپوزیت دندان کلینیک سریتا

برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید.

قیمت هر واحد کامپوزیت به چیزی وابسته هست؟

در مورد کامپوزیت دندان نمی‌توان یک قیمت ثابت گفت زیرا این قیمت گذاری متغیر است و به عوامل زیادی بستگی دارد. در واقع هزینه کامپوزیت بسته به محل زندگی شما، مکان جغرافیایی مطب دندانپزشکی و تعداد واحد کامپوزیت مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. یکی دیگر از عواملی که روی قیمت این نوع درمان اثر مستقیم دارد، جنس و برند کامپوزیت مورد استفاده دندانپزشک شما است. از جمله عوامل تاثیر گذار روی قیمت کامپوزیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستمزد دندانپزشک

این هزینه در واقع طبق تجربه و مهارت وی تعریف می‌شود، نحوه استفاده از مواد و جاگذاری کامپوزیت عمال بسیار مهمی درنتیجه نهایی است. اگر دندانپزشک شما تازه کار باشد و نتواند به زیبایی و ظرافت کامپوزیت را روی دندان شما اجرا کند در نهایت به هدف اصلی این ترمیم یعنی زیبایی خط لبخند نخواهید رسید و بی‌گمان هزینه و وقت شما هدر خواهد رفت.

متریال و مواد به کار رفته در ساخت کامپوزیت

متریال و مواد اولیه ساخت کامپوزیت روی کاربرد آن، شکل و ظاهر و در نهایت نتیجه نهایی این ترمیم زیبایی تاثیر مستقیم خواهد داشت. علاوه بر آن این مواد اولیه روی برخی ویژگی‌های کامپوزیت مثل میزان زرد شدن بعد از گذشت زمان، مقاومت دندان در برابر فشار و سایش، طول عمر کامپوزیت و ماندگاری آن تاثیر دارد. 

نمونه کار کامپوزیت اقساطی عکس قبل و بعد در کلینیک سریتا

 اندازه و فرم دندان

یکی دیگر از عواملی که روی قیمت کامپوزیت تاثیر دارد، اندازه و فرم دندان و محل قرارگیری آن است، برای مثال قیمت کامپوزیت دندان‌های جلو با قیمت کامپوزیت دندان آسیاب یا عقب متفاوت است.

مهارت و تخصص به کار رفته در ساخت هر واحد کامپوزیت

قبل از اینکه برای روکش دندان اقدامی کنید دندانپزشک شما با توجه به مهارت و دانش خود به شما می‌گوید کدام درمان برای شما مناسب‌تر است، بنابراین با توجه به اینکه برای دندان شما لمینت یا کامپوزیت را انتخاب کند، قیمت نهایی ترمیم شما متفاوت خواهد بود. هر کدام از این روش‌ها هم مهارت و تکنولوژی خاص خودشان را دارند و برخی پر کار هستند و برخی کم کار و به همین علت هم دستمزد انجام هرکدام متفاوت خوهد بود. برای مثال قیمت کامپوزیت سرامیکی بالاتر از قیمت ونیر کامپوزیت ای پی اس است؛ چراکه کامپوزیت ونیر برخلاف کامپوزیت سرامیکی نیازی به ساخت در لابراتوار ندارد.

جنس و برند کامپوزیت

امروزه بسیاری از کشورهای جهان در حال ساخت ونیر و کامپوزیت دندان هستند و مثل هر کالای دیگری کیفیت و قیمت هر برند و کشور سازنده با برند دیگر متفاوت است. برخی برندها مزایای بیشتری نسبت به سایرین ارائه می‌دهند، مثل گارانتی یا دوام بیشتر. به همین دلیل برخی دندانپزشکان فقط با برندهای خاصی کار می‌کنند و همین موضوع هم روی قیمت کاموزیت دندانپزشکان با یکدیگر متفاوت است. برای مثال قیمت هر واحد کامپوزیت سوئیسی با قیمت هر واحد کامپوزیت توکویاما متفاوت است و بیمار و دندانپزشک طی یک جلسه مشاوره تصمیم می‌گیرند از کدام برند کامپوزیت استفاده کنند تا هم هزینه مناسب باشد و هم کیفیت کار.

شرایط اقساط کامپوزیت دندان کلینیک سریتا
کامپوزیت اقساطی سریتا

اقساط ۶-۱۰-۱۲-۱۸-۲۴ ماهه + ضمانت کتبی + مشاوره رایگان

کامپوزیت اقساطی

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای بسیاری از افراد ایجاد می‌شود این است که شرایط پرداخت هزینه کامپوزیت اقساطی چیست؟ پرداخت هزینه کامپوزیت اقساطی شرایط ثابتی دارد. در ادامه به طور کامل درباره شرایط پرداخت هزینه کامپوزیت اقساطی صحبت می‌کنیم: 

 • اقساط چند ماهه 

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام انجام کامپوزیت قسطی باید به آن توجه داشته باشید، این است که کلینیک دندانپزشکی مورد نظر محدودیت زمانی برای پرداخت قسط دارد یا خیر. به عنوان مثال، در برخی از کلینیک‌های دندانپزشکی، تمامی اقساط مربوط به کامپوزیت دندان باید طی چند ماه متوالی پرداخت شوند.

 اما در کلینیک دندانپزشکی سریتا، شرایطی فراهم شده است تا همه افراد بتوانند برای انجام کامپوزیت دندان اقساطی اقدام کنند. در این کلینیک هزینه کل کامپوزیت دندان اقساطی به صورت اقساط ۶ ماهه، ۱۲ ماهه، ۱۸ ماهه و ۲۴ ماهه پرداخت می‌شود. شخص می‌تواند با توجه به شرایط خود یکی از بازه‌های زمانی برای پرداخت اقساط کامپوزیت دندان را انتخاب کند. هرچقدر تعداد ماه‌های پرداخت افزایش یابد،  مبلغ هر قسط کاهش پیدا خواهد کرد. 

 • بدون ضامن 

یکی دیگر از مهم‌ترین شرایط پرداخت کامپوزیت دندان اقساطی، عدم نیاز به ضامن است. همانطور که می‌دانید، بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی برای ارائه خدماتی مثل کامپوزیت و ایمپلنت اقساطی نیاز به ضامن دارند. پیدا کردن ضامن برای همه افراد آسان نیست. به همین دلیل، افرادی که متقاضی انجام کامپوزیت دندان اقساطی هستند می‌توانند بدون نیاز به ضامن برای کامپوزیت دندان اقدام کنند. 

 • دریافت چک 

از دیگر شرایط پرداخت کامپوزیت قسطی، دریافت چک است. در بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی، هزینه انجام کامپوزیت دندان به صورت نقدی یا با دریافت چک معتبر انجام می‌شود. در این روش، ممکن است ابتدا مقداری از هزینه کامپوزیت دندان به عنوان پیش‌پرداخت به کلینیک دندانپزشکی ارائه شود. مابقی هزینه‌های مربوط به کامپوزیت، قسط بندی شده و به ازای هر قسط چک معتبر دریافت می‌شود.

 به عنوان مثال، اگر مبلغ کل کامپوزیت دندان ۶ میلیون تومان باشد، یک میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌شود. سپس ۵ میلیون دیگر در قالب ۵ ماه قسط بندی می‌شود و شخص باید به ازای هر ماه یک چک میلیونی به کلینیک دندانپزشکی ارائه دهد.

 البته این تنها یکی از روش‌های انجام کامپوزیت دندان اقساطی با دریافت چک است. در برخی از کلینیک‌های دندانپزشکی، نیازی به ارائه پیش پرداخت نیست و هزینه کامپوزیت دندان به صورت چک دریافت می‌شود. البته توجه داشته باشید که چک باید کاملا معتبر باشد و مورد تایید دندانپزشک قرار بگیرد. 

 • سود پرداخت 

از دیگر سوالات مهمی که برای بسیاری از متقاضیان کامپوزیت دندان اقساطی ایجاد می‌شود، میزان سود پرداخت اقساط است. با توجه به اینکه هزینه کامپوزیت دندان به صورت قسطی پرداخت می‌شود، بنابراین مقداری سود به هزینه نهایی افزوده خواهد شد. یعنی مبلغ مربوط به هر قسط، ماه به ماه افزایش پیدا می‌کند. متاسفانه این مسئله شرایط را برای بیمار سخت خواهد کرد. زیرا بیمار باید هزینه بیشتری بابت کامپوزیت دندان پرداخت کند.

 برای رفع این مشکل، کلینیک سریتا اقساط کامپوزیت دندان را تا ۶ ماه بدون سود دریافت می‌کند. اما بعد از گذشت شش ماه، سود بسیار کمی به مبلغ کل کامپوزیت دندان افزوده خواهد شد. به این ترتیب، بیماران می‌توانند با بهترین شرایط برای کامپوزیت اقساطی اقدام کنند. 

بیشتر بدانید: شرایط دندانپزشکی اقساطی سریتا

کامپوزیت اقساطی کلینیک سریتا عکس قبل و بعد

ھزینه کامپوزیت به چه صورت محاسبه و قسط بندی می شود؟

محاسبه هزینه کامپوزیت دندان و قسط بندی آن به صورت زیر انجام می‌شود: 

 • معاینه دندان

برای محاسبه قسط بندی هزینه کامپوزیت دندان، ابتدا باید دندان‌های شخص به طور کامل معاینه شوند. در این معاینه میزان پوسیدگی دندان و تعداد دندان‌های آسیب دیده مورد بررسی قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، اگر نیازی به پرکردن چند دندان باشد، به ازای هر دندان مبلغی به هزینه کامپوزیت دندان افزوده خواهد شد. هزینه مربوط به کامپوزیت تمام دندان‌ که برای رفع زردی و تیرگی دندان‌ها انجام می‌شود، ثابت است. 

 • انتخاب نوع کامپوزیت 

بعد از اینکه وضعیت پوسیدگی و تیرگی دندان‌ها به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت، یک هزینه نسبی برای انجام کامپوزیت قسطی دندان تعیین می‌شود. اما تعیین هزینه دقیق مربوط به کامپوزیت دندان، زمانی انجام می‌شود که نوع کامپوزیت انتخاب شود. همانطور که گفته شد، کامپوزیت‌هایی که وارد بازار می‌شوند انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال، کامپوزیت‌های ماکرو فیل، کامپوزیت میکروفیل، کامپوزیت هیبرید و مواردی مانند این، از نمونه کامپوزیت‌های پرکاربرد در دندانپزشکی هستند. 

در صورتی که از کامپوزیت‌های با کیفیت که ماندگاری بالایی دارند استفاده شود، هزینه کامپوزیت دندان اقساطی افزایش پیدا خواهد کرد. این نوع کامپوزیت‌ها به طور متوسط بین ۵ تا ۷ سال عمر می‌کنند. در مقابل، برخی از انواع کامپوزیت وجود دارند که ماندگاری متوسطی داشته و طول عمر آن‌ها تقریباً بین ۳ تا ۵ سال است. این دسته از کامپوزیت‌ها به طور معمول بعد از مدتی خود به خود شکسته می‌شوند یا آسیب می‌بینند. اگر قصد دارید برای کامپوزیت دندان اقساطی اقدام کنید، پیشنهاد می‌کنیم از با کیفیت‌ترین نوع کامپوزیت استفاده کنید. 

 • بررسی شرایط بیمار و قسط بندی 

بعد از اینکه نوع کامپوزیت مشخص شد، به راحتی می‌توان هزینه کل کامپوزیت دندان اقساطی را تعیین کرد. البته گاهی اوقات، برخی عوامل خاص بر تعیین هزینه کامپوزیت دندان اقساطی موثر هستند. به عنوان مثال، ممکن است نیاز باشد در کنار کامپوزیت دندان فرایند عصب کشی ریشه دندان یا رفع پوسیدگی دندان‌ها نیز انجام شود. در این حالت هزینه نهایی کامپوزیت دندان افزایش پیدا خواهد کرد.

 در نهایت، هزینه کل کامپوزیت تخمین زده شده و شرایط بیمار مورد بررسی قرار می‌گیرد. بیمار با توجه به توانایی مالی خود یکی از اقساط ۶ ماهه، ۱۲ ماه یا بالاتر را انتخاب می‌کند. سپس هزینه کل کامپوزیت بر تعداد ماه تقسیم شده و مبلغ هر قسط به همراه سود به بیمار اعلام می‌شود. در صورتی که پیش پرداخت دریافت شود، مبلغ کل کامپوزیت از مبلغ پیش پرداخت کسر شده و هزینه باقیمانده بر تعداد ماه‌های سال تقسیم می‌شود. 

نحوه پرداخت اقساط کامپوزیت چگونه است؟

روش‌های مختلفی برای نحوه پرداخت اقساط کامپوزیت وجود دارد که در ادامه برای شما بیان خواهد شد: 

 • پرداخت اقساطی ماهانه

یکی از روش‌های رایج برای کامپوزیت دندان اقساطی، پرداخت اقساط به صورت ماهانه است. در این حالت، بیمار موظف است به ازای هر ماه مبلغی به حساب کلینیک دندانپزشکی واریز کند یا برای هر ماه یک چک معتبر به کلینیک ارائه دهد. در برخی از کلینیک‌های دندانپزشکی، ممکن است مبلغ تمامی اقساط با یکدیگر برابر باشند.

 اما معمولا اکثر کلینیک‌ها مقداری سود دریافت می‌کنند که باعث می‌شود مبلغ مربوط به هر قسط به مرور افزایش پیدا کند. همانطور که گفته شد، در دندانپزشکی سریتا بیماران می‌توانند تا ۶ماه هزینه کامپوزیت دندان اقساطی را بدون سود پرداخت کنند. 

 • پرداخت اقساطی با کسر پیش پرداخت 

یکی دیگر از روش‌های پرداخت کامپوزیت دندان اقساطی، پرداخت اقساط با کسر پیش پرداخت است. در این روش، ابتدا مبلغی از هزینه کل کامپوزیت دندان به عنوان پیش پرداخت تعیین شده و در ابتدای کار دریافت می‌شود. سپس هزینه باقیمانده در چند ماه متوالی قسط بندی شده و مبلغ هر قسط به بیمار اعلام خواهد شد. 

 • پرداخت در چند مرحله 

روش دیگر برای پرداخت هزینه کامپوزیت دندان اقساطی این است که مبلغ کل کامپوزیت تقسیم بر سه یا چهار شده و بیمار هر دو ماه یکبار یا هر سه ماه یکبار، یک سوم یا یک چهارم هزینه کل کامپوزیت را به حساب کلینیک دندانپزشکی واریز کند. انتخاب روش پرداخت بر عهده بیمار است. متقاضی انجام کامپوزیت قسطی، می‌تواند با توجه به شرایط خود یکی از این روش‌ها را انتخاب کند.

 • قسط اول کامپوزیت

نحوه پرداخت قسط اول کامپوزیت دندان در مراکز دندانپزشکی مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، برخی از کلینیک‌های دندانپزشکی بابت قسط اول کامپوزیت هزینه بیشتری دریافت می‌کنند. اما در کلینیک دندانپزشکی سریتا، قسط اول کامپوزیت تقریباً برابر با مبلغ سایر اقساط دریافت می‌شود. همچنین زمان واریز قسط اول کامپوزیت در مراکز دندانپزشکی مختلف با یکدیگر تفاوت دارد. به عنوان مثال در برخی از مراکز، هزینه قسط اول قبل از انجام کامپوزیت دندان دریافت می‌شود. اما در برخی دیگر، ممکن است مبلغ قسط اول بعد از کامپوزیت دندان دریافت شود. 

کامپوزیت اقساطی سریتا

اقساط ۶-۱۰-۱۲-۱۸-۲۴ ماهه + ضمانت کتبی + مشاوره رایگان

شرایط کامپوزیت اقساطی بدون پیش پرداخت

با توجه به اینکه ارائه پیش پرداخت برای بسیاری از بیماران مشکل است، دندانپزشکی سریتا شرایط خاصی برای انجام کامپوزیت اقساطی بدون پیش پرداخت در نظر گرفته است. همانطور که گفته شد، اقساط کامپوزیت دندان می‌توانند در قالب اقساط ۶ ماهه، ۱۲ ماهه یا حتی ۲۴ ماهه پرداخت شوند.

 در این میان، بیمارانی که بتواند تمامی هزینه مربوط به کامپوزیت دندان را در قالب ۱۰ ماه پرداخت کنند، نیازی به ارائه پیش پرداخت نخواهند داشت. افرادی که قصد دارند هزینه کامپوزیت دندان را در قالب ۲۴ ماه یا ۱۸ ماه پرداخت کنند، باید مبلغی به عنوان پیش پرداخت به سریتا ارائه کنند. 

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که تمامی خدمات کلینیک سریتا از جمله ایمپلنت، کامپوزیت و مواردی مانند این با ضمانت کتبی به بیماران ارائه می‌شوند. هدف اصلی این مجموعه، ارائه خدمات دندانپزشکی با بالاترین سطح کیفیت و مقرون به صرفه‌ترین قیمت است. به این ترتیب، تمامی افراد جامعه شانس استفاده از خدمات دندانپزشکی برای زیباسازی دندان‌ها و رفع مشکلات دندانی را خواهند داشت. 

به عنوان مثال برای ۴ واحد کامپوزیت دندان از برند گلس شرایط پرداخت به صورت زیر خواهد بود:

جدول کامپوزیت اقساطی بدون پیش پرداخت و با پیش پرداخت

۶ ماهه۱۲ ماهه۱۸ ماهه۲۴ ماهه۱۰ ماه – بدون پیش
پیش پرداخت (درصد)۲۰%۲۰%۲۵%۳۰%۰
پیش پرداخت (تومان)۱,۰۰۰,۰۰۰۲,۰۰۰,۰۰۰۲,۸۴۰,۰۰۰۲,۵۶۰,۰۰۰۰
قسط هر ماه۵۰۰,۰۰۰۲۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰۴۵۶,۰۰۰
مبلغ نهایی۴,۰۰۰,۰۰۰۴,۴۰۰,۰۰۰۴,۶۴۰,۰۰۰۴,۹۶۰,۰۰۰۴,۵۶۰,۰۰۰

همچنین چک ها بر اساس راس چک دریافت می‌شود برای مثال فوق راس چک‌های به صورت زیر خواهد بود:

نمونه محاسبه رای چک در کامپوزیت اقساطی
نمونه محاسبه راس چک در کامپوزیت اقساطی

جهت اطلاع از نحوه دریافت دیگر تخفیف‌های ویژه سریتا، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۱۸

کلینیک سریتا با ارائه کلیه خدمات مربوط به ترمیم دندان، دندان‌های زیبا و جذابی را به شما هدیه می‌کند. در صورت نیاز به مشاوره و انتخاب روش مناسب برای زیبایی دندان خود، می توانید با ما تماس بگیرید.

 • انجام کامپوزیت دندان چند جلسه طول می کشد؟
 • کامپوزیت تنها در یک جلسه انجام می شود در صورتی که بعد از دیدن دندان های کامپوزیت شده بخواهید تغییری در آنها بدهید در همان جلسه اصلاحات انجام می شود.
 • انجام کامپوزیت دندان چند ساعت طول میکشد؟
 • طول جلسه کامپوزیت بسته به تعداد دندان هایی که قرار است کامپوزیت شوند و وضعیت بیمار فرق دارد اما به طور کلی بین 2 الی 6 ساعت انجام کار کامپوزیت شما ممکن است طول بکشد.
 • نحوه کار پزشک تا چه اندازه بر روی نتیجه کار کامپوزیت تاثیر دارد؟
 • هر چه دندانپزشک تجربه و مهارت بیشتری در انجام کامپوزیت داشته باشد، کامپوزیت شما زیبایی و فرم بهتری خواهد داشت البته دستمزد یک دندانپزشک با تجربه با یک دندانپزشک قطعا متفاوت است.
 • بیشتر بخوانید
 • طول عمر کامپوزیت چقدر است؟
 • کامپوزیت دندان درمانی دائمی نیست اما در صورت نیاز می توان آن را تعویض و در صورت لب پریدگی می توان آن را ترمیم کرد. طول عمر کامپوزیت ها به طور مستقیم به مراقبت شما و کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.
 • آیا کامپوزیت به دندان آسیب میزند؟
 • کامپوزیت دندان برای دندان های طبیعی شما ، ضرری ندارد. کامپوزیت تنها ماده خمیرمانندی است که روی دندان میچسبد و با نور آب تثبیت میشود.
 • آیا کامپوزیت یک فرآیند ترمیمی دائمی است؟
 • کامپوزیت دندان درمان دائمی نیست اما در صورت نیاز می توان آن را تعویض و در صورت لب پریدگی می توان آن را ترمیم کرد. طول عمر کامپوزیت ها به طور مستقیم به مراقبت و کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.
 • بیشتر بخوانید
 • قیمت کامپوزیت چطور محاسبه می شود؟
 • قیمت کامپوزیت ها بر اساس جنس کامپوزیت، برند آن، میزان استحکام و ماندگاری و تجربه و تخصص دندانپزشک محاسبه می شود.
 • علت تفاوت قیمت کامپوزیت دندان در چیست؟
 • مهم ترین عامل در تفاوت قیمت در کامپوزیت ونیر ، کیفیت مواد مصرفی و یا برند کامپوزیت دندان است. برند های متفاوتی برای کامپوزیت دندان وجود دارد که به طور مستقیم بر روی طول عمر و استحکام کامپوزیت شما موثر است.
 • نحوه پرداخت هزینه ها در سریتا به چه صورت است؟
 • امکان پرداخت هزینه کامپوزیت دندان هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی وجود دارد.
 • بیشتر بخوانید
سوالات عمومی
 • انجام کامپوزیت دندان چند جلسه طول می کشد؟
 • کامپوزیت تنها در یک جلسه انجام می شود در صورتی که بعد از دیدن دندان های کامپوزیت شده بخواهید تغییری در آنها بدهید در همان جلسه اصلاحات انجام می شود.
 • انجام کامپوزیت دندان چند ساعت طول میکشد؟
 • طول جلسه کامپوزیت بسته به تعداد دندان هایی که قرار است کامپوزیت شوند و وضعیت بیمار فرق دارد اما به طور کلی بین 2 الی 6 ساعت انجام کار کامپوزیت شما ممکن است طول بکشد.
 • نحوه کار پزشک تا چه اندازه بر روی نتیجه کار کامپوزیت تاثیر دارد؟
 • هر چه دندانپزشک تجربه و مهارت بیشتری در انجام کامپوزیت داشته باشد، کامپوزیت شما زیبایی و فرم بهتری خواهد داشت البته دستمزد یک دندانپزشک با تجربه با یک دندانپزشک قطعا متفاوت است.
سوالات تخصصی
 • طول عمر کامپوزیت چقدر است؟
 • کامپوزیت دندان درمانی دائمی نیست اما در صورت نیاز می توان آن را تعویض و در صورت لب پریدگی می توان آن را ترمیم کرد. طول عمر کامپوزیت ها به طور مستقیم به مراقبت شما و کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.
 • آیا کامپوزیت به دندان آسیب میزند؟
 • کامپوزیت دندان برای دندان های طبیعی شما ، ضرری ندارد. کامپوزیت تنها ماده خمیرمانندی است که روی دندان میچسبد و با نور آب تثبیت میشود.
 • آیا کامپوزیت یک فرآیند ترمیمی دائمی است؟
 • کامپوزیت دندان درمان دائمی نیست اما در صورت نیاز می توان آن را تعویض و در صورت لب پریدگی می توان آن را ترمیم کرد. طول عمر کامپوزیت ها به طور مستقیم به مراقبت و کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.
سوالات قیمت کامپوزیت
 • قیمت کامپوزیت چطور محاسبه می شود؟
 • قیمت کامپوزیت ها بر اساس جنس کامپوزیت، برند آن، میزان استحکام و ماندگاری و تجربه و تخصص دندانپزشک محاسبه می شود.
 • علت تفاوت قیمت کامپوزیت دندان در چیست؟
 • مهم ترین عامل در تفاوت قیمت در کامپوزیت ونیر ، کیفیت مواد مصرفی و یا برند کامپوزیت دندان است. برند های متفاوتی برای کامپوزیت دندان وجود دارد که به طور مستقیم بر روی طول عمر و استحکام کامپوزیت شما موثر است.
 • نحوه پرداخت هزینه ها در سریتا به چه صورت است؟
 • امکان پرداخت هزینه کامپوزیت دندان هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی وجود دارد.

هر سوال، انتقاد یا پیشنهادی دارید، با ما درمیان بگذارید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید، جواب شما را برایتان پیامک می‌کنیم.

مطمئن باشید اطلاعات شخصی شما نزد کلینیک سریتا محفوظ است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

57 نظر برای “ قیمت کامپوزیت دندان ۱۴۰۲ (کامپوزیت اقساطی ۲۴ ماهه)


 1. سلام.قیمت نقدی دندان مصنوعی ثابت برپایه ایمپلنت هردوفک چقدرهزینه میشود.وچندروز وقت لازم دارد.باتشکر

  • سلام
   قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت یا اوردنچر، در کلینیک سریتا برای هر دو فک حدود ۹۰ میلیون تومان خواهد شد. البته باتوجه به شرایط استخوان و لثه شما ممکن است نیاز به تزریق پودر استخوان یا لیفت سینوس داشته باشید که باعث افزایش قیمت خواهد شد.
   در مورد تعیین تعداد جلسات هم نیاز به معاینه شما هست . من شماره شمارو برای مشاوره رایگان ثبت کردم ، به زودی همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 2. سلام وقتتون بخیر
  میخواستم قیمت یه کامپوزیت کامل رو بپرسم ؟؟
  حدود ۱۲ دندان دیگه دارم که نیمه خرابه ، حالا لازم به کشیدن کامل داره ؟؟
  اگه کامپوزیت کامل انجام بشه یعنی هیچ دندانی در دهان نباشه بهتره یا دندون های باقیمانده باشن ؟؟
  و در اینستا یه کامپوزیت ژاپنی معرفی کردین حالا این کامپوزیت جزو کدوم یکی از کامپوزیت هایی که خودتون معرفی کردین هست

  • سلام
   باید با عکس OPG ویزیت بشید . هردندانی قابل درمان باشه درمان می کنیم و هر دندانی کشیدنی باشه کشیده و ایمپلنت میشه .
   برای زیبایی دندانهای باقیمانده باید ببینیم کامپوزیت بهتره یا سایر درمانهای زیبایی
   اما در هر صورت همه دندانها در نهایت یکدست میشن.
   من شماره شما رو برای مشاوره رایگان هم ثبت میکنم که با تماس همکارانم اطلاعات کامل تر و دقیق تری دریافت کنید.

  • سلام
   برای کامپوزیت دندان از برندهای متنوعی استفاده میشه که برای هر واحد دندان از یک میلیون تا پنج میلیون تومان هستند.
   بنابراین به صورت کلی تمامی نیم فک بالا و پایین را با ۲۰ میلیون تا صد میلیون میتوان کامپوزیت کرد.

 3. سلام وقتتون بخیر. من حدود پنج سال پبش چهار دندان جلو فک بالا کامپوزیت انجام دادم الان تغییر رنگ داده. هزینه برداشتن کامپوزیت قدیمی وکامپوزیت جدید چقدر میشه. ممنون

  • سلام درود بر شما
   هزینه برداشتن کامپوزیت پس از معاینه توسط پزشک مشخص میشه .
   هزینه کامپوزیت مجدد هم برای هر واحد از یک تا پنج میلیون هست که بستگی به جنس مواد انتخابی شما داره .
   من شماره شما رو برای مشاوره رایگان ثبت میکنم ، به زودی همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 4. سلام وقت بخیر
  میخواستم‌ بدونم‌ نحوه پرداخت فقط با چک صیادیه؟
  در صورت نداشتن‌ چک ، قبول نمیکنید؟
  ممنون

  • سلام
   بله. شرط اصلی پرداخت اقساطی ، داشتن چک صیادی و در وضعیت سفید هست. در صورتیکه صاحب چک صادر شده نیستید، باید کارت ملی صاحب چک همراهتون باشد.

  • سلام
   نه مناسفانه. شرط اصلی پرداخت اقساطی کامپوزیت دندان، داشتن چک صیادی و در وضعیت سفید هست. در صورتیکه صاحب چک صادر شده نیستید، باید کارت ملی صاحب چک همراه شما باشد.
   سپاس

 5. سلام وقت بخیر خواستم بدونم میشه پیش پرداخت نداشته باشم ماهیانه ۱۵۰۰واریز کنم بعد هزینه اش چقدر هست .ممنونم

  • سلام
   بله. برای کامپوزیت دندان اقساط ۱۰ ماهه بدون پیش پرداخت هم داریم.
   اول توسط پزشک ویزیت بشید و تعداد دندان هایی که می خواهید کامپوزیت کنید مشخص بشه، هزینه نهایی کامپوزیت بر اساس هر واحد دندان و نوع کامپوزیتی که انتخاب کرده اید محاسبه می شود.
   به صورت حدودی اگر بخواهیم محاسبه کنیم، با پرداخت ماهانه یک میلیون پانصد هزار تومان، در اقساط ۱۰ ماهه بدون پیش پرداخت شما می توانید ۱۴ دندان را کامپوزیت از نوع گلس انجام بدید.

  • سلام
   ارزان ترین کامپوزیت دندان برای هر واحد دندان یک میلیون تومان است، که دارای ضمانت کتبی می باشد. همچنین شما می توانید از کامپوزیت اقساطی سریتا استفاده کرده و در اقساط ۶ الی ۲۴ ماهه پرداختی خود را انجام دهید.

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد
   به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 6. سلام وقت بخیر میخوام فک بالامو کامپوزیت کنم تعداد اقساط رو میشه با توجه به شرایط پرداختم بین ۱۲ تا ۱۸ ماه انتخاب کنم یا برای اقساط بالاتر باید کل دندون هامو کامپوزیت کنم

  • سلام
   شما میتونید از هر کدام از پلن های اقساط کامپوزیت، استفاده کنید. از ۶ ماه گرفته تا ۲۴ ماهه.
   همچنین برای شما مشاوره رایگان ثبت شد که به زودی تماس خواهیم گرفت.

 7. سلام وقتتون بخیر من دندون هام فاصله داره بینشون با کامپوزیت درست میشه یا اول باید اورتودنسی کنم

  • سلام
   بستگی داره . برای تشخیص دقیق باید با عکس OPG ویزیت بشید
   فاصله بین دندان ها، شرایط سلامت دندان ها، شرایط ریشه دندان و …

 8. سلام وقتتون بخیر ببخشید پدرم بازنشسته فولاد خوزستان بودن ومن بازمانده ایشون هستم و ماهیانه حقوقم و از بانک رفاه دریافت میکنم ولی متاسفانه چک ندارم اگه بخوام شرایط ۱۰ماهه بدون پیش پرداخت و انتخاب کنم راهی داره که بجای چک از سفته استفاده کنم باتشکر

 9. سلام.من.دندانهایم.خرابه.احتیاج.به.کشیدن.ومیخواهم.دندان.ثابت.بگذارم.به.جای.چک.سفته.قبول.می.کنید.جوآب.پیامک

  • سلام
   شماره موبایلی که ثبت کرده بودید اشتباه بود.
   برای پرداخت اقساط فقط چک صیاد مورد تایید هست.

  • سلام
   بستگی به شرایط دندانهای مجاور و مقابلتون داره . راه حل های دیگه بریج و پروتز متحرک هست . اما برای بریج دو دندان مجاور دندان از دست رفته تراشیده میشن و زیر روکش قرار میگیرن بنابراین دو دندان دیگه از دست میره برای جایگزینی یک دندان .
   پروتز متحرک هم قابلیت مناسبی برای غذا خوردن نداره و موقع صحبت کردن جابجا میشه و بخاطر تجمع میکروب باعث خراب شدن دندانهای مجاور میشه
   بنابراین بهترین جایگزین ایمپلنته

 10. درود و وقت بخیر ، هزینه ایمپلنت و شرایط اقساط رو خواستم بدونم ضمنا ایا موادی که استفاده میشود ایرانی یا چینیه ؟

  • درود بر شما
   نوبت مشاوره رایگان ثبت کردیم براتون تا شرایط اقساط به طور کامل شرح داده بشه.
   برند هایی که ما کار می کنیم تولید آلمان، سوئیس و آمریکا هست.

 11. سلام من دندانم قبلاً عصابکشی کردم جلو الان افتاده ویکی ترمیم میخواد میخواستم قیمت بدانم چند میشه چون هزینه زیادی ندارم

  • درود بر شما
   برای اطلاع از هزینه های خدمات درمانی با کلینیک تماس بگیرید.

  • درود بر شما
   بله
   اما بستگی به شرایط دندان شما داره، چقدر دندان کج باشه، از ی حدی بیشتر با کامپوزیت نمی توان اصلاح کرد. باید ویزیت بشید.

 12. ممنون از اطلاعاتتان،برای شهرستانم انجام میدین (مشهد)قیمت یکدست کاملش چنده؟من دندون کرسی ندارم میخوام کامل بزارم میشه ،لطفا قیمتوبگین،آباکسرازحقوق کفایت میکنه یا حتما باید چک باشه اگه پوله پیشو بیشتر بدم چطور حساب میشه نقدی چقدر تخفیف،میشه باهاش غذا خوردیا باید در آوردداره با سپاس

  • درود بر شما
   کامپوزیت دندان برای هر دندان به صورت جداگانه کار میشه و با توجه به طرح لبخند شما (تعداد دندانی که در زمان لبخند دیده می شوند) تعداد واحد دندان برای کامپوزیت پیشنهاد داده میشه.
   هزینه ها در جدول قیمت کامپوزیت ذکر شده اما برای آگاهی دقیق از شرایط پرداخت اقساط می تونید با کلینیک تماس بگیرید. یا صفحه شرایط دندانپزشکی اقساطی را مطالعه نمایید.
   کامپوزیت به دندان شما متصل میشه و قابل جدا کردن نیست، تو غذا خوردنتون هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه (بلکه بهتر هم میشه) فقط ی سری مراقبت ها داره که باید رعایت بشه.
   و مورد آخر این که متاسفانه سریتا در مشهد نمایندگی و شعبه ای نداره، اگر امکان حضور در شهر تهران رو دارید به ما اطلاع بدید. می تونید با کلینیک تماس بگیرید و شرایطتون بررسی بشه، تا در صورت امکان در یک روز تمام کامپوزیت شما انجام بشه و لازم نباشه که دوباره مراجعه کنید.

 13. سلام خسته نباشی . من دندون های بالام ۴دانه اصلاوجودنداره دوتای جلو هم وسطش شکسته .باید چیکارکنم .هزینه خیلی زیادمیشه

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 14. سلام و خسته نباشید ، دندانپزشک ها با دیدن عکس دندان های همسرم ، می گن لثه اش تحلیل رفته و نمیشه ایمپیلن انجام بده و از طرفی دندون های جلوش خیلی پوسیدگی داره به نظر شما در کلینیک شما میشه کاری براش انجام داد

 15. ضمن سلام بازنشسته هستم.اگر شما دندان مصنوعی انجام میدهید قیمت یک دست کامل چند هست.باتشکر

  • درود بر شما
   کلینیک سریتا برای کاشت دندان از ایمپلنت دندان استفاده می کند و دندان مصنوعی معمولی کار نمی کنیم.
   شما می توانید دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت برای فک بالا و پایین استفاده کنید.
   تمامی خدمات ایمپلنت، کامپوزیت و لمینت در سریتا شامل پرداخت اقساط میشود برای اطلاع دقیق از شرایط پرداخت با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۱۸ تماس بگیرید.

 16. سلام وقت بخیر. من فک بالا رو انجام دادم..فک پایین با کلینیک شما انجام میشه..
  پایین ترین قیمت کامپوزیت چنده؟؟؟
  اقساط ب چ صورت ه

  • درود بر شما
   بله انجام میشه، شرایط اقساط ما همانطور که گفته شد، ۶،۱۲،۱۸،۲۴ ماهه یا ۱۰ ماه بدون پیش پرداخت هست.
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شده به زودی با شما تماس خواهیم گرفت و پاسخ گوی تمامی سوالات شما در مورد کامپوزیت دندان و قیمت کامپوزیت دندان هستیم. همچنین توضیحات کامل در مورد کامپوزیت دندان ارائه خواهد شد.
   سپاس

 17. سلام خسته نباشید من چند از دندونام رو چون خراب بود کشیدم ، دندون وسطی هم کوچیکه با دوتا دندون بغلی یه خورده فاصله داره میخواستم بدونم میتونم کامپوزیت کنم فقط اینکه دندونای پایینم هم یه خورده نا مرتبه

  • درود بر شما
   ممنونیم که شماره تماستون رو هم ثبت کردید.
   مشاورین سریتا به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
   سپاس

  • درود بر شما
   ی مقاله کامل برای این موضوع داریم. خوشحال میشیم مطالعه کنید.
   اما در کل کامپوزیت از نظر هزینه به صرفه تر و از نظر زمانی سریعتر هست نسبت به لمینت.
   اما لمینت ماندگاری و کیفیت خیلی بالاتری داره.
   برای بررسی شرایط ضمانت کتبی کلینیک سریتا کلیک کنید.

 18. سلام به همه شما سریتایی ها
  من محسن ایرج هستم
  خواستم از همه تیم سریتا تشکر کنم که واقعا هم اطلاعات خوبی در مورد کامپوزیت از سایتتون به دست اوردم هم این که تو مشاوره تلفنی که با بنده داشتن واقعا عالی راهنماییم کردید.
  نوبت ثبت کردم و ایشالا خدمت میرسم
  خواستم تو سایت هم نظرمو بگم تا سایر دوستان هم از کیفیت خدمات و برخورد شما آگاه بشن
  ممنون از شما

  • درود برشما
   تشکر از کامنتی که برامون گذاشتید.
   خوشحالیم که مطالب سایت مورد توجه شما قرار گرفته و امیدواریم هر چه زودتر شما رو تو کلینیک سریتا ببینیم.
   سپاس

 19. سلام
  من تو آینه لبخند خودم رو دیدم و تعداد ۸ تا از دندون های بالام دیده میشد
  همین تعداد رو کامپوزیت کنم؟ اصلاح طرح لبخند همینطوریه دیگه؟

  • درود بر شما
   بله معمولا تعداد دندان هایی که در لبخند قابل روئت هست رو پیشنهاد می کنن که لمینت یا کامپوزیت کنن.
   اما برای اطلاع دقیق بهتره که ویزیت بشید یا از طریق ویزیت مجازی اقدام کنید.

  • درود بر شما
   علاوه بر قیمتی که همین صفحه قرار دادیم
   شما می تونید با تماس مستقیم با سریتا از قیمت کامپوزیت دندان برای هر واحد اطلاع حاصل کنید و هم این که از شرایط پرداخت اقساط ما آگاه بشید.
   شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۱۸

 20. سلام
  در صورتی که بخوام کامپوزیت انجام بدم هزینه ها به چه صورت قسط بندی میشه؟

  • سلام نرگس عزیز
   برای استفاده از شرایط اقساطی می توانید حداقل ۴۰درصد مبلغ را به صورت پیش پرداخت و مابقی را طی اقساط ماهانه یا چک پرداخت نمایید.
   برای اطلاع دقیق از هزینه ها و نحوه قسط بندی آن به سیستم هوشمند محاسبه هزینه کلینیک سریتا سری بزنید یا شماره خود را وارد کنید تا مشاوران سریتا با شما تماس بگیرند.

به‌صورت مجازی ویزیت شوید!
حتما برای شما هم پیش‌آمده که قبل از مراجعه حضوری به دندانپزشکی، می‌خواهید از سلامت دندان، روش‌های مختلف زیبایی یا حتی هزینه‌های دندانپزشکی خود باخبر شوید. راه‌حل این مشکل، مشاوره مجازی است. می‌توانید برای ویزیت مجازی و رایگان در کلینیک سریتا، روی دکمه زیر بزنید.

مشاوره رایگان از متخصصان سریتا

برای مشاوره رایگان، شماره تلفن خود را وارد کنید تا 24 ساعت آینده، با شما تماس می‌گیریم.