قیمت کامپوزیت دندان 1401

قیمت کامپوزیت دندان با توجه به عوامل مختلفی مانند جنس کامپوزیت، برند آن، کشور سازنده، زیبایی و ظرافت، استحکام و ماندگاری می تواند متغیر باشد. هرچند عوامل دیگری مانند تعداد دندان ها، تخصص دندانپزشک و شهر و کلینیک موردنظر در محاسبه هزینه کامپوزیت بی تاثیر نیست.
امروزه کامپوزیت یک روش پرطرفدار در دندانپزشکی زیبایی است. زیرا هم روشی سریع و کم هزینه است و هم ماندگاری خوبی دارد و در صورت آسیب قابل ترمیم است.

چرا کلینیک سریتا؟

مشاوره رایگان

ابتدا متخصصان دندانپزشک ما، سلامت دندان‌هایتان را بررسی می‌کنند.

پرداخت اقساطی

نگران مخارج درمان نباشید. می‌توانید هزینه را به‌صورت اقساطی پرداخت کنید.

پزشکان متخصص

از همکاری یک تیم دندانپزشکی متخصص در کلینیک سریتا بهره‌مند می‌شوید.

ضمانت خدمات

قبل از اینکه درمان شما شروع شود، از سریتا ضمانت‌نامه کتبی می‌گیرید.

برند کامپوزیتقیمت هر واحد دندان به تومان
گلس1،000،000
دیاموند1،500،000
رابی2،000،000
نانوهیبرید2،500،000
نانو سرامیک3،000،000

عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت دندان

1- برند کامپوزیت

برخی کشورها مانند کره، سوییس و آمریکا در ساخت کامپوزیت سرآمد هستند. شرکت های سازنده کامپوزیت برندهای متفاوتی را با کیفیت های متفاوت می سازند که این مساله بر قیمت آنها تاثیر زیادی دارد. هر چه کامپوزیت کیفیت بالاتر و دوام بیشتری داشته باشد، هزینه آن نیز بیشتر است.

2- جنس کامپوزیت

از مهم ترین مواردی که در قیمت‌‍ کامپوزیت دندان موثر است، جنس مواد اولیه بکار رفته در کامپوزیت است.  برخی از آنها کامپوزیت ها ریزدانه و برخی درشت دانه هستند. هر کدام از آنها مزایا و معایبی دارند و طول عمر آنها نیز متفاوت است. همین عوامل می تواند بر روی قیمت کامپوزیت تاثیر بگذارد.

جنس مواد به کار رفته در کامپوزیت دندان

3- کلینیک و درمانگاه

کلینیک یا مطب دندانپزشکی که برای انجام کامپوزیت دندان انتخاب می کنید با توجه به نوع تجهیزات، میزان استریل بودن و امکانات می تواند هزینه متفاوتی داشته باشد. عموما در کلینیک های تخصصی و خصوصی به دلیل ارائه خدمات بهتر هزینه کامپوزیت دندان بالاتری دارند.

4- تخصص دندانپزشک

یکی از عوامل مهمی که روی نتیجه کار خدمات دندانپزشکی زیبایی تاثیرگذار است تخصص دندانپزشک است. اگر به دنبال یک نتیجه عالی و طول عمر بالا برای کامپوزیت دندان هستید حتما به دنبال یک متخصص دندانپزشکی زیبایی باتجربه باشید.

کامپوزیت یکی از کم هزینه ترین روش های اصلاح طرح لبخند است. از این روش می توان برای ترمیم دندان های شکسته یا ترک خورده، بستن فاصله بین دندان ها و سفیدتر و زیباترکردن ظاهر دندان ها استفاده نمود. فرآیند انجام کامپوزیت دندان، بسیار ساده و سریع و تنها در یک جلسه انجام می شود.

قیمت کامپوزیت دندان

 قیمت انواع کامپوزیت دندان 1401

1- قیمت کامپوزیت نوع هیبریدی

کامپوزیت هیبریدی ذرات درشت تری دارد. این نوع کامپوزیت درخشندگی و زیبایی کمتری دارد اما استحکام آن بیشتر است. به همین دلیل از این نوع کامپوزیت برای دندان های عقبی استفاده می شود.

2- قیمت کامپوزیت نوع میکروفیلد

کامپوزیت میکروفیلد ذرات ریزتری دارد و در هنگام قرار گرفتن روی دندان، نمایی صاف و براق ایجاد می کند. به همین دلیل برای کامپوزیت دندان های جلو توصیه می شود. هر چند که این نوع کامپوزیت درخشندگی بیشتری دارد اما مقاومت آن کمتر است.

3- قیمت کامپوزیت از نوع نانو فیلد

اگر می خواهید کامپوزیتی انتخاب کنید که هم استحکام داشته باشد و هم زیبایی، پیشنهاد می کنیم از کامپوزیت نانو فیلد استفاده نمایید. این کامپوزیت ها اگر چه قیمت بالاتری دارند اما استحکام و زیبایی را در کنار هم دارا هستند.

انواع برند کامپوزیت دندان

 

قیمت بهترین برندهای کامپوزیت دندان 1401

1- قیمت کامپوزیت IPS  

کامپوزیت IPS که کامپوزیت سرامیکی هم نامیده می شود به دلیل استفاده از ذرات سرامیکی ثبات رنگ و استحکام بسیار بالایی دارد. این نوع کامپوزیت شباهت زیادی به لمینت سرامیکی دارد. اگر جزو افرادی هستید که چای و قهوه زیاد می نوشید بهتر است از کامپوزیت سرامیکی استفاده کنید. کامپوزیت آی پی اس از جمله بهترین و با کیفیت ترین مدل های کامپوزیت موجود در بازار ایران به شمار می رود. این مدل از کامپوزیت هم کیفیت بالایی دارد و هم از مواد مرغوب ساخته شده است به همین دلیل استحکام بالایی دارد.

2- قیمت کامپوزیت دندان Bisco

بیسکو از مشهورترین برندهای کامپوزیت دندان می باشد؛ این شرکت آمریکایی برای ساخت کامپوزیت های خود از سیلیکات کلسیم استفاده می کند که برای محافظت از دندان و لثه مفید است. این کامپوزیت ها به دلیل انعطاف پذیری زیادی که دارند به خوبی روی دندان فرم می گیرند و به غیر از زیبایی کیفیت بالایی هم دارند.

3- قیمت کامپوزیت دندان Cosmedent

کامپوزیت دندان کازمادنت ساخت یک شرکت آمریکایی است و از کامپوزیت های مرغوب و پرطرفدار می باشد. این نوع کامپوزیت ها هم فرم دهی خوبی دارند و هم به راحتی پولیش می شوند و در صورتی که به خوبی از آنها مراقبت کنید تا 5 سال بدون ترمیم قابل استفاده هستند. این شرکت هم کامپوزیت های نانوفیل و هم میکروفیل تولید می کند.

4- قیمت کامپوزیت دندان Saremco

شرکت سوئیسی سارمکو نیز یکی از مشهورترین کامپوزیت های دندانی را تولید می کند. کامپوزیت های میکروهیبریدی این شرکت از مشهورترین کامپوزیت های دندان است. مزیت این برند کامپوزیت این است که سازگاری بالایی با دندان دارد و کم ترین آلرژی را ایجاد می کند. به علاوه با نور لیزر به سرعت سفت می شود و چسب آن بسیار قوی است.

البته باید توجه داشته باشید که آنچه موجب تفاوت در نتیجه کار و زیبایی دندان ها بعد از کامپوزیت می شود تنها نوع برند نیست بلکه مهارت و تکنیک دندانپزشک در این زمینه است. زیرا اکثر برندها دارای استانداردهای لازم بوده و مراحل کنترل کیفی را طی کرده اند. اما این تخصص دندانپزشک است که نتیجه نهایی را می سازد.

قیمت کامپوزیت دندان و شرایط تاثیر گذار بر قیمت

گاهی به دلیل خوب و درست سوار نشدن کامپوزیت آسیب های جدی و شدید به دندان یا لثه وارد می شود. لذا باید در انتخاب دندانپزشک با تجربه و متخصص دقت نمایید.

در کلینیک دندانپزشکی سریتا، بهترین خدمات با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. استفاده از برندهای معتبر و مشهور کامپوزیت و بهره گیری از متخصصان برجسته در زمینه کامپوزیت باعث شده که خدمات سریتا در میان کلینیک های مختلف متمایز باشد.

خبر خوب دیگر اینکه در کلینیک سریتا امکان پرداخت قسطی خدمات کامپوزیت ونیر برای مشتریان فراهم است. شما می توانید ابتدا تنها 30 درصد از هزینه کامپوزیت دندان را پرداخت نمایید و مابقی مبلغ را در 6 قسط شش ماهه تسویه کنید. 

هر واحد کامپوزیت یعنی چه؟

به طور کلی به هر دندانی که تحت درمان دندانپزشکی اعم از انواع ترمیم، پر کردگی، روکش و غیره قرار بگیرد، یک واحد یا یک یونیت می گویند. اگر کامپوزیت روی دندانی اجرا شود به آن یک واحد کامپوزیت می گویند، به معنای دیگر اگر فردی روی 5 دندان خود کامپوزیت دندان انجام دهد، 5 واحد کامپوزیت انجام داده است. در بحث قیمت کامپوزیت نیز تعداد واحد کامپوزیت تاثیر گذار است؛ برای مثال قیمت کامپوزیت کامل دندان با قیمت کامپوزیت چند واحد دندان متفاوت است  و گاهی کامپوزیت کل دندان ها شامل تخفیف خواهد شد. در ادامه این مطلب درباره هزینه کامپوزیت دندان و عواملی که روی این قیمت گذاری تاثیر دارند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هزینه هر واحد کامپوزیت

هزینه عامل بسیار مهمی است که قبل از انجام کامپوزیت دندان باید حتماً در نظر بگیرید زیرا این نوع ترمیم دندانپزشکی ارزان نیست و بنابراین بهتر است پسش از اقدام به انجام آن به طور کامل با دندانپزشک خود مشورت کرده و هزینه های مربوطه را محاسبه کنید. به طور کلی قیمت نهایی کامپوزیت دندان با توجه به تعدادواحد کامپوزیتی که داشتد محاسبه می شود پس هنگام تصمیم گیری برای تعداد دندان هایی که می خواهید با کامپوزیت روکش شود حتماً این موضوع را در نظر بگیرید.

فراموش نکنید که کامپوزیت روی لبخند و زیبایی دندان های شما تاثیر بسیار زیادی داردو البته هدف اصلی از انجام این ترمیم زیبایی نیز همین موضوع است، پس هیچ وقت کیفیت را فدای هزینه نکنید. عوامل زیادی ری قیمت کامپوزیت تاثیر گذار است مثل دستمزد دندانپزشک، مواد و برند کامپوزیت و غیره؛ این عوامل به طور مستقیم روی کیفیت و نتیجه کار هم تاثیر می گذارند بنابراین بهتر است هنگام انتخاب به این نکته توجه ویژه کنید و با انتخاب ارزان تر نتیجه کامپوزیت دندان های خود را به خطر نیاندازید! به علاوه استفاده از روکش کامپوزیت معمولاً طولانی مدت است، بنابراین شما مواد با کیفیت بالا و کار با کیفیت بالا که ماندگار باشد، می خواهید. 

نکته قابل توجه دیگر این است که بر خلاف انواع دیگر لمینت ها، ونیرهای کامپوزیت دندان امکان تجدید و ترمیم در صورت شکستگی و آسیب دارند. در این صورت، هزینه مورد نیاز برای ترمیم کامپوزیت شکسته، نیز بسته به تعداد واحد کامپوزیت و اندازه ترمیم متفاوت است. اما چه عواملی روی قیمت نهایی کامپوزیت در ایران تاثیر می گذارد؟

قیمت هر واحد کامپوزیت به چیزی وابسته هست؟

در مورد کامپوزیت دندان نمی توان یک قیمت ثابت گفت زیرا این قیمت گذاری متغیر است و به عوامل زیادی بستگی دارد. در واقع هزینه کامپوزیت بسته به محل زندگی شما، مکان جغرافیایی مطب دندانپزشکی و تعداد واحد کامپوزیت مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. یکی دیگر از عواملی که روی قیمت این نوع درمان اثر مستقیم دارد، جنس و برند کامپوزیت مورد استفاده دندانپزشک شما است. از جمله عوامل تاثیر گذار روی قیمت کامپوزیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستمزد دندانپزشک

این هزینه در واقع طبق تجربه و مهارت وی تعریف می شود، نحوه استفاده از مواد و جاگذاری کامپوزیت عمال بسیار مهمی درنتیجه نهایی است. اگر دندانپزشک شما تازه کار باشد و نتواند به زیبایی و ظرافت کامپوزیت را روی دندان شما اجرا کند در نهایت به هدف اصلی این ترمیم یعنی زیبایی خط لبخند نخواهید رسید و بی گمان هزینه و وقت شما هدر خواهد رفت.

متریال و مواد به کار رفته در ساخت کامپوزیت

متریال و مواد اولیه ساخت کامپوزیت روی کاربرد آن، شکل و ظاهر و در نهایت نتیجه نهایی این ترمیم زیبایی تاثیر مستقیم خواهد داشت. علاوه بر آن این مواد اولیه روی برخی ویژگی های کامپوزیت مثل میزان زرد شدن بعد از گذشت زمان، مقاومت دندان در برابر فشار و سایش، طول عمر کامپوزیت و ماندگاری آن تاثیر دارد. 

 اندازه و فرم دندان

یکی دیگر از عواملی که روی قیمت کامپوزیت تاثیر دارد، اندازه و فرم دندان و محل قرارگیری آن است، برای مثال قیمت کامپوزیت دندان های جلو با قیمت کامپوزیت دندان آسیاب یا عقب متفاوت است.

مهارت و تخصص به کار رفته در ساخت هر واحد کامپوزیت

قبل از اینکه برای روکش دندان اقدامی کنید دندانپزشک شما با توجه به مهارت و دانش خود به شما می گوید کدام درمان برای شما مناسب تر است، بنابراین با توجه به اینکه برای دندان شما لمینت یا کامپوزیت را انتخاب کند، قیمت نهایی ترمیم شما متفاوت خواهد بود. هر کدام از این روش ها هم مهارت و تکنولوژی خاص خودشان را دارند و برخی پر کار هستند و برخی کم کار و به همین علت هم دستمزد انجام هرکدام متفاوت خوهد بود. برای مثال قیمت کامپوزیت سرامیکی بالاتر از قیمت ونیر کامپوزیت ای پی اس است؛ چراکه کامپوزیت ونیر برخلاف کامپوزیت سرامیکی نیازی به ساخت در لابراتوار ندارد.

جنس و برند کامپوزیت

امروزه بسیاری از کشورهای جهان در حال ساخت ونیر و کامپوزیت دندان هستند و مثل هر کالای دیگری کیفیت و قیمت هر برند و کشور سازنده با برند دیگر متفاوت است. برخی برندها مزایای بیشتری نسبت به سایرین ارائه می دهند، مثل گارانتی یا دوام بیشتر. به همین دلیل برخی دندانپزشکان فقط با برند های خاصی کار می کنند و همین موضوع هم روی قیمت کاموزیت دندانپزشکان با یکدیگر متفاوت است. برای مثال قیمت هر واحد کامپوزیت سوئیسی با قیمت هر واحد کامپوزیت توکویاما متفاوت است و بیمار و دندانپزشک طی یک جلسه مشاوره تصمیم می گیرند از کدام برند کامپوزیت استفاده کنند تا هم هزینه مناسب باشد و هم کیفیت کار.

کامپوزیت اقساطی

در کلینیک دندانپزشکی سریتا ما مفتخر هستیم در کنار ارائه بهترین نتایج و درمان ها، از لحاظ اقتصادی هم در کنار شما باشیم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز کامپوزیت دندان علاوه بر مشاهده لیست قیمت کامپوزیت دندان، از پزشک و مشاوران کلینیک هم مشورت بگیرید. شرایط پرداخت اقساطی کامپوزیت در کلینیک سریتا، جزو خدماتی است که در اختیار بیماران ما قرار دارد و بسته به مراجعه کننده و نوع و روش کامپوزیت دندان های وی به صورت متفاوت محاسبه می شود.

بیشتر بدانید: شرایط دندانپزشکی اقساطی سریتا

 شرایط طراحی شده برای کامپوزیت اقساطی به شرح ذیل می باشد:

اقساط 6 ، 12 ، 18 ، 24 و 10 ماهه که درصد پیش پرداخت برای هر کدام به ترتیب 20% ، 20% ، 25% ، 30% و بدون پیش پرداخت (برای 10 ماهه) می باشد. به عنوان مثال برای 4 واحد کامپوزیت دندان از برند گلس شرایط پرداخت به صورت زیر خواهد بود:

6 ماهه12 ماهه18 ماهه24 ماهه10 ماه - بدون پیش
پیش پرداخت (درصد)20%20%25%30%0
پیش پرداخت (تومان)1,000,0002,000,0002,840,0002,560,0000
قسط هر ماه500,000200,000100,000100,000456,000
مبلغ نهایی4,000,0004,400,0004,640,0004,960,0004,560,000

همچنین چک ها بر اساس راس چک دریافت می شود برای مثال فوق راس چک های به صورت زیر خواهد بود:

نمونه محاسبه رای چک در کامپوزیت اقساطی
نمونه محاسبه رای چک در کامپوزیت اقساطی

جهت اطلاع از نحوه دریافت دیگر تخفیف های ویژه سریتا، با ما تماس بگیرید: 02191009918

کلینیک سریتا با ارائه کلیه خدمات مربوط به ترمیم دندان، دندان های زیبا و جذابی را به شما هدیه می کند. در صورت نیاز به مشاوره و انتخاب روش مناسب برای زیبایی دندان خود، می توانید با ما تماس بگیرید.

 • انجام کامپوزیت دندان چند جلسه طول می کشد؟
 • کامپوزیت تنها در یک جلسه انجام می شود در صورتی که بعد از دیدن دندان های کامپوزیت شده بخواهید تغییری در آنها بدهید در همان جلسه اصلاحات انجام می شود.
 • انجام کامپوزیت دندان چند ساعت طول میکشد؟
 • طول جلسه کامپوزیت بسته به تعداد دندان هایی که قرار است کامپوزیت شوند و وضعیت بیمار فرق دارد اما به طور کلی بین 2 الی 6 ساعت انجام کار کامپوزیت شما ممکن است طول بکشد.
 • نحوه کار پزشک تا چه اندازه بر روی نتیجه کار کامپوزیت تاثیر دارد؟
 • هر چه دندانپزشک تجربه و مهارت بیشتری در انجام کامپوزیت داشته باشد، کامپوزیت شما زیبایی و فرم بهتری خواهد داشت البته دستمزد یک دندانپزشک با تجربه با یک دندانپزشک قطعا متفاوت است.
 • بیشتر بخوانید
 • طول عمر کامپوزیت چقدر است؟
 • کامپوزیت دندان درمانی دائمی نیست اما در صورت نیاز می توان آن را تعویض و در صورت لب پریدگی می توان آن را ترمیم کرد. طول عمر کامپوزیت ها به طور مستقیم به مراقبت شما و کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.
 • آیا کامپوزیت به دندان آسیب میزند؟
 • کامپوزیت دندان برای دندان های طبیعی شما ، ضرری ندارد. کامپوزیت تنها ماده خمیرمانندی است که روی دندان میچسبد و با نور آب تثبیت میشود.
 • آیا کامپوزیت یک فرآیند ترمیمی دائمی است؟
 • کامپوزیت دندان درمان دائمی نیست اما در صورت نیاز می توان آن را تعویض و در صورت لب پریدگی می توان آن را ترمیم کرد. طول عمر کامپوزیت ها به طور مستقیم به مراقبت و کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.
 • بیشتر بخوانید
 • قیمت کامپوزیت چطور محاسبه می شود؟
 • قیمت کامپوزیت ها بر اساس جنس کامپوزیت، برند آن، میزان استحکام و ماندگاری و تجربه و تخصص دندانپزشک محاسبه می شود.
 • علت تفاوت قیمت کامپوزیت دندان در چیست؟
 • مهم ترین عامل در تفاوت قیمت در کامپوزیت ونیر ، کیفیت مواد مصرفی و یا برند کامپوزیت دندان است. برند های متفاوتی برای کامپوزیت دندان وجود دارد که به طور مستقیم بر روی طول عمر و استحکام کامپوزیت شما موثر است.
 • نحوه پرداخت هزینه ها در سریتا به چه صورت است؟
 • امکان پرداخت هزینه کامپوزیت دندان هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی وجود دارد.
 • بیشتر بخوانید
سوالات عمومی
 • انجام کامپوزیت دندان چند جلسه طول می کشد؟
 • کامپوزیت تنها در یک جلسه انجام می شود در صورتی که بعد از دیدن دندان های کامپوزیت شده بخواهید تغییری در آنها بدهید در همان جلسه اصلاحات انجام می شود.
 • انجام کامپوزیت دندان چند ساعت طول میکشد؟
 • طول جلسه کامپوزیت بسته به تعداد دندان هایی که قرار است کامپوزیت شوند و وضعیت بیمار فرق دارد اما به طور کلی بین 2 الی 6 ساعت انجام کار کامپوزیت شما ممکن است طول بکشد.
 • نحوه کار پزشک تا چه اندازه بر روی نتیجه کار کامپوزیت تاثیر دارد؟
 • هر چه دندانپزشک تجربه و مهارت بیشتری در انجام کامپوزیت داشته باشد، کامپوزیت شما زیبایی و فرم بهتری خواهد داشت البته دستمزد یک دندانپزشک با تجربه با یک دندانپزشک قطعا متفاوت است.
سوالات تخصصی
 • طول عمر کامپوزیت چقدر است؟
 • کامپوزیت دندان درمانی دائمی نیست اما در صورت نیاز می توان آن را تعویض و در صورت لب پریدگی می توان آن را ترمیم کرد. طول عمر کامپوزیت ها به طور مستقیم به مراقبت شما و کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.
 • آیا کامپوزیت به دندان آسیب میزند؟
 • کامپوزیت دندان برای دندان های طبیعی شما ، ضرری ندارد. کامپوزیت تنها ماده خمیرمانندی است که روی دندان میچسبد و با نور آب تثبیت میشود.
 • آیا کامپوزیت یک فرآیند ترمیمی دائمی است؟
 • کامپوزیت دندان درمان دائمی نیست اما در صورت نیاز می توان آن را تعویض و در صورت لب پریدگی می توان آن را ترمیم کرد. طول عمر کامپوزیت ها به طور مستقیم به مراقبت و کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.
سوالات قیمت کامپوزیت
 • قیمت کامپوزیت چطور محاسبه می شود؟
 • قیمت کامپوزیت ها بر اساس جنس کامپوزیت، برند آن، میزان استحکام و ماندگاری و تجربه و تخصص دندانپزشک محاسبه می شود.
 • علت تفاوت قیمت کامپوزیت دندان در چیست؟
 • مهم ترین عامل در تفاوت قیمت در کامپوزیت ونیر ، کیفیت مواد مصرفی و یا برند کامپوزیت دندان است. برند های متفاوتی برای کامپوزیت دندان وجود دارد که به طور مستقیم بر روی طول عمر و استحکام کامپوزیت شما موثر است.
 • نحوه پرداخت هزینه ها در سریتا به چه صورت است؟
 • امکان پرداخت هزینه کامپوزیت دندان هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی وجود دارد.

هر سوال، انتقاد یا پیشنهادی دارید، با ما درمیان بگذارید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید، جواب شما را برایتان پیامک می‌کنیم.

مطمعن باشید اطلاعات شخصی شما نزد کلینیک سریتا محفوظ است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 نظر برای “ قیمت کامپوزیت دندان 1401


 1. سلام
  در صورتی که بخوام کامپوزیت انجام بدم هزینه ها به چه صورت قسط بندی میشه؟

  • سلام نرگس عزیز
   برای استفاده از شرایط اقساطی می توانید حداقل 40درصد مبلغ را به صورت پیش پرداخت و مابقی را طی اقساط ماهانه یا چک پرداخت نمایید.
   برای اطلاع دقیق از هزینه ها و نحوه قسط بندی آن به سیستم هوشمند محاسبه هزینه کلینیک سریتا سری بزنید یا شماره خود را وارد کنید تا مشاوران سریتا با شما تماس بگیرند.

به‌صورت مجازی ویزیت شوید!
حتما برای شما هم پیش‌آمده که قبل از مراجعه حضوری به دندانپزشکی، می‌خواهید از سلامت دندان، روش‌های مختلف زیبایی یا حتی هزینه‌های دندانپزشکی خود باخبر شوید. راه‌حل این مشکل، مشاوره مجازی است. می‌توانید برای ویزیت مجازی و رایگان در کلینیک سریتا، روی دکمه زیر بزنید.

مشاوره رایگان از متخصصان سریتا

برای مشاوره رایگان، شماره تلفن خود را وارد کنید تا 24 ساعت آینده، با شما تماس می‌گیریم.