قیمت ایمپلنت دندان ۱۴۰۲ (هزینه ایمپلنت اقساطی ۲۴ ماهه)

قیمت ایمپلنت دندان به عوامل بسیاری وابسته است. جنس ایمپلنت، جنس روکش، کشور سازنده، نوع جراحی انجام شده روی لثه، روش انجام ایمپلنت دندان و در نهایت کیفیت ارائه خدمات عواملی هستند که رو هزینه ایمپلنت دندان موثرند. به طور کلی برای ایمپلنت، ابتدا پایه یا فیکسچر به جای ریشه داخل استخوان فک کاشته می شود و پس از فیکس شدن این پایه و جوش خوردن آن با استخوان فک، روکش دندان یا تاج روی آن قرار می گیرد.

قیمت ایمپلنت دندان

چرا کلینیک سریتا؟

مشاوره رایگان

ابتدا متخصصان دندانپزشک ما، سلامت دندان‌هایتان را بررسی می‌کنند.

پرداخت اقساطی

نگران مخارج درمان نباشید. می‌توانید هزینه را به‌صورت اقساطی پرداخت کنید.

پزشکان متخصص

از همکاری یک تیم دندانپزشکی متخصص در کلینیک سریتا بهره‌مند می‌شوید.

ضمانت خدمات

قبل از اینکه درمان شما شروع شود، از سریتا ضمانت‌نامه کتبی می‌گیرید.

اجزای تشکیل دهنده ایمپلنت دندان

ساختار ایمپلنت دندان
روکش: همان تاج دندان است که از جنس سرامیک یا پرسلن ساخته می‌شود.
اباتمنت: قطعه واسط بین پایه و روکش است و نقش آن نگه داشتن روکش روی ایمپلنت می‌باشد.
پایه یا فیکسچر: میله باریکی است از جنس تیتانیوم که در داخل استخوان فک قرار داده می‌شود.
عکس قبل و بعد ایمپلنت دندان جلو کلینیک سریتا

لیست قیمت ایمپلنت دندان (پایه ایمپلنت، فیکسچر)

مهم‌‌ترین بخش ایمپلنت دندان، پایه یا فیکسچر ایمپلنت می‌باشد؛ برند، کشور سازنده و مواد تشکیل دهنده از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیکسچر ایمپلنت می‌باشد.

جدول قیمت ایمپلنت تهران

برند ایمپلنتکشور سازندهقیمت (تومان)
KME ایران۴،۲۰۰،۰۰۰
Snuconeکره۵،۰۰۰،۰۰۰
CISکره۶،۳۰۰،۰۰۰
Evidenceکره۷،۲۵۰،۰۰۰
biotemکره۷،۲۵۰،۰۰۰
CMIکره۷،۲۵۰،۰۰۰
CORE 1کره۷،۲۵۰،۰۰۰
Megagenکره۹،۰۰۰،۰۰۰
SICسوئیس۹،۵۰۰،۰۰۰
ITI سوئیس۱۹،۰۰۰،۰۰۰
ITI SLActiveسوئیس۲۴،۰۰۰،۰۰۰
ایمپلنت اقساطی سریتا

اقساط ۶-۱۰-۱۲-۱۸-۲۴ ماهه + ضمانت کتبی + مشاوره رایگان

عکی نمونه کار قبل و بعد ایمپلنت دندان در کلینیک سریتا

لیست قیمت روکش ایمپلنت

روکش‌های ایمپلنت دندان تنوع بالایی دارند، عوامل تاثیر گذار بر قیمت روکش ایمپلنت جنس مواد تشکیل دهنده و کشور سازده است.

جدول قیمت روکش ایمپلنت تهران

نام برند روکشجنسکشور سازندهقیمت (تومان)
PFM Bترکیب سرامیک و فلزکره۲،۰۰۰،۰۰۰
PFM Aترکیب سرامیک و فلزکره۳،۵۰۰،۰۰۰
Zirconia B تمام سرامیکایتالیا۵،۰۰۰،۰۰۰
Zirconia Aتمام سرامیکایتالیا۶،۰۰۰،۰۰۰
Emaxسرامیک فشردهایتالیا۷،۰۰۰،۰۰۰
Digital Zirconiaتمام سرامیکایتالیا۷.۲۰۰.۰۰۰
Fast zirconiaتمام سرامیکایتالیا۸.۰۰۰.۰۰۰
ایمپلنت دیجیتال اقساطی سریتا

اقساط ۶-۱۰-۱۲-۱۸-۲۴ ماهه + ضمانت کتبی + مشاوره رایگان

نمونه کار قبل و بعد دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت

لیست قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت

دنچرهای فول فک برای فک بالا و پایین به صورت جداگانه آماده شده و روی پایه‌های ایمپلنت قرار می‌گیرند.

این روش بیشتر برای کسانی که سن بالاتری دارند یا کل دندان های را با هزینه کمتری می خواهند کاشت کنند به کار می‌رود. در ادامه قیمت دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت در جدول آورده شده است.

جدول قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت تهران

نوعقیمت (تومان)
فک بالا۳۰،۰۰۰،۰۰۰
فک پایین۳۰،۰۰۰،۰۰۰
هر دو فک (فول موس یا کل دهان)۶۰،۰۰۰،۰۰۰
قیمت اباتمنت ایمپلنت

لیست قیمت اباتمنت ایمپلنت

در کلینیک سریتا هزینه اباتمنت با پایه (فیکسچر) محاسبه می‌شود (در جدول قیمت پایه ایمپلنت در ابتدای صفحه، قیمت پایه به همراه اباتمنت می‌باشد)، تنها در صورتی که مراجعه کننده قبلا پایه ایمپلنت را کاشته باشد و صرفا برای روکش ایمپلنت به سریتا مراجعه کنند، در این صورت هزینه اباتمنت نصب شده هم به روکش ایمپلنت اضافه می‌شود.

جدول قیمت اباتمنت ایمپلنت تهران

اباتمنت ایمپلنتقیمت (تومان)
اباتمنت کره ای۲،۱۰۰،۰۰۰
اباتمنت سوئیسی۳،۹۰۰،۰۰۰
قیمت جراحی های ایمپلنت دندان

لیست قیمت جراحی ایمپلنت دندان

ممکن است با توجه به شرایط مراجعه کننده، نیاز باشد که قبل از ایمپلنت دندان، روی دهان و دندان فرد اقداماتی صورت بگیرد. در ادامه جدول هزینه های جراحی ایمپلنت آورده شده است.

جدول هزینه‌های جراحی ایمپلنت دندان تهران

نوع جراحیقیمت(تومان)
سینوس لیفت open (هر سمت)۵،۰۰۰،۰۰۰
سینوس لیفت close (هر واحد)۲،۵۰۰،۰۰۰
پیوند استخوانGBR (هر واحد)۵،۰۰۰،۰۰۰
پیوند استخوان سطحی۵۰۰-۱،۰۰۰،۰۰۰
بازسازی استخوان (Split Ridge)۸،۰۰۰،۰۰۰
لیفت لثه (هر واحد)۱،۰۰۰،۰۰۰
روکش موقت (هر واحد)۸۰۰،۰۰۰
جراحی بافت نرم۲،۰۰۰،۰۰۰
جراحی بافت سخت۳،۰۰۰،۰۰۰
کشیدن دندان عقل (هر واحد)۱،۲۰۰،۰۰۰
کشیدن دندان عقل نیمه نهفته (هر واحد)۲،۰۰۰،۰۰۰
کشیدن دندان عقل نهفته کامل (هر واحد)۳،۰۰۰،۰۰۰
extraction۶۰۰،۰۰۰
مشاوره رایگان ایمپلنت دندان

برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید

نمونه قبل و بعد ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان جلو

قیمت ایمپلنت دندان جلو نیز به تعداد پایه‌های ایمپلنت مورد نیاز در فک بالا و پایین بستگی دارد. واضح است که هر چه تعداد پایه‌های ایمپلنت بیشتر باشد، قیمت ایمپلنت دندان جلو نیز بالاتر خواهد بود. علاوه بر تعداد پایه لازم است به فاکتورهایی نظیر برند فیکسچر، جنس روکش، نیاز یا عدم نیاز به انجام پیوند استخوان، تجربه و دستمزد دندانپزشک و … نیز توجه کنید.

تعداد ایمپلنت مورد نیاز برای دندان‌های جلو برای فک بالا و پایین

تعداد پایه‌های ایمپلنت مورد نیاز برای دندان‌های جلو فک بالا و پایین، به تعداد دندان‌های از دست رفته و وضعیت استخوان فک بیمار بستگی دارد. هر چه استخوان‌های فک نرم تر باشند، برای حفظ ثابت و استحکام ایمپلنت به تعداد پایه‌های بیشتری نیاز است. با این حال در اغلب موارد لازم نیست به ازای هر دندان از دست رفته، یک پایه ایمپلنت کاشته شود. معمولا برای یک و دو دندان از دست رفته به یک و دو پایه ایمپلنت نیاز است. اما در مواقعی که چندین دندان از دست رفته باشد، تعداد پایه‌های مورد نیاز معمولا بدین گونه محاسبه می‌شود: ۲ پایه برای سه دندان از دست رفته، ۲ تا ۳ پایه برای چهار دندان از دست رفته و …

جدول قیمت ایمپلنت دندان جلو

برای قیمت پایه یا فیکسچر ایمپلنت برای ایمپلنت دندان جلو، به ابتدای مقاله مراجعه کنید.

جدول قیمت ایمپلنت دندان جلو فک بالا و پایین بر اساس تعداد دندان

گفتیم که ایمپلنت دندان جلو می‌تواند با تعداد پایه‌های مختلفی انجام شود. در جدول زیر، قیمت حالت‌های مختلف کاشت ایمپلنت برای دندان جلو با توجه به قیمت فیکسچرهای جدول فوق آورده شده است.

تعداد دندان جلو از دست رفتهتعداد پایه ایمپلنت مورد نیازمحدوده قیمت (تومان)
۱۱۲۴،۰۰۰،۰۰۰- ۴،۲۰۰،۰۰۰
۲۲۴۸،۰۰۰،۰۰۰ – ۸،۴۰۰،۰۰۰
۳ دندان در یک فک۲ تا ۳ ۷۲،۰۰۰،۰۰۰ – ۸،۴۰۰،۰۰۰
۴ دندان در یک فک۲ تا ۴ ۹۶،۰۰۰،۰۰۰ – ۸،۴۰۰،۰۰۰
قیمت ایمپلنت دندان

عوامل موثر در قیمت ایمپلنت

 1. جنس روکش: روکش یا تاج دندانی انواع متفاوتی دارد. برخی از آن‌ها ترکیبی از فلز و سرامیک هستند که اگرچه دوام بالایی دارند اما نسبت به روکش‌های تمام سرامیک زیبایی کمتری دارند. نوع مواد اولیه به کار رفته در ساخت روکش نیز ارتباط مستقیمی با قیمت آن دارد.
 2. برند پایه: پایه ایمپلنت توسط شرکت‌های مختلف با کیفیت‌های متفاوتی ساخته می‌شود. اگرچه پایه‌ها معمولا از جنس تیتانیوم هستند اما کیفیت، دقت و ظرافت ساخت آن‌ها با هم متفاوت است و همین مساله بر روی قیمت نهایی تاثیر زیادی دارد.
 3. نوع جراحی موردنیاز: شرایط دهان و دندان بیماران بسیار متفاوت است. پس از معاینه، پزشک متخصص به شما خواهد گفت که نیاز به انجام پیوند استخوان، لیفت لثه یا جراحی‌های دیگر دارید یا نه. نوع جراحی مورد نیاز روی قیمت نهایی ایمپلنت موثر است.
 4. تخصص دندانپزشک: تجربه و تخصص دندانپزشک در انجام پروسه ایمپلنت بسیار مهم است. متخصصانی که تجربه و مهارت بالایی در کاشت ایمپلنت دارند هزینه بیشتری نسبت به دندانپزشکان تازه کار می‌گیرند.
شرایط اقساط ایمپلنت دندان کلینیک سریتا
کامپوزیت اقساطی سریتا

اقساط ۶-۱۰-۱۲-۱۸-۲۴ ماهه + ضمانت کتبی + مشاوره رایگان

ایمپلنت دندان اقساطی

همانطور که گفته شد، یکی از روش‌های مناسب ایمپلنت دندان برای افرادی که توانایی مالی کافی جهت پرداخت تمام هزینه ایمپلنت را ندارند، ایمپلنت قسطی است. تا قبل از شرکت در یک جلسه مشاوره با دندانپزشک، نمی‌توان مبلغ قسط را تعیین کرد. همانطور که می‌دانید، هزینه ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 به عنوان مثال، استحکام و ساختار ریشه یکی از عوامل موثر بر هزینه ایمپلنت دندان است. گاهی اوقات ممکن است لثه بر اثر افزایش سن استحکام و پایداری خود را از دست بدهد. در چنین شرایطی، فرایند ایمپلنت دندان به شکل پیچیده‌تری انجام خواهد شد. در نتیجه، هزینه نهایی ایمپلنت افزایش پیدا می‌کند.

 بعد از اینکه شخص درخواست ایمپلنت دندان اقساطی را مطرح کرد، کلینیک دندانپزشکی هزینه کلی را محاسبه می‌کند. در مرحله بعد، با توجه به شرایط بیمار ممکن است پرداخت ایمپلنت قسطی به صورت شش ماهه یا دوازده ماهه و بیشتر انجام شود. 

بیشتر بدانید: شرایط دندانپزشکی اقساطی سریتا

ایمپلنت اقساطی دندان

شرایط پرداخت ھزینه ایمپلنت اقساطی

شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت اقساطی در کلینیک‌های دندانپزشکی مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، برخی از کلینیک‌ها ابتدا مقداری پیش پرداخت یا چک دریافت می‌کنند. مبلغی که باید به عنوان پیش پرداخت به کلینیک دندانپزشکی ارائه شود، بر اساس شرایط بیمار و هزینه کلی متفاوت خواهد بود. معمولاً شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت اقساطی به صورت زیر تعیین می‌شود: 

 • تعیین هزینه کل و مبلغ پیش پرداخت

 ابتدا دندانپزشک تعیین می‌کند که بیمار به چه نوع ایمپلنتی نیاز دارد. هزینه ایمپلنت‌های مختلف در بازار با یکدیگر متفاوت است. در مرحله بعد، تعداد ایمپلنت مشخص می‌شود. به عنوان مثال، ممکن است بیمار دو یا سه دندان خود را از دست داده باشد. در این حالت دندانپزشک بنابر صلاح‌دید خود تعداد دقیق ایمپلنت دندان را مشخص می‌کند. هر چقدر تعداد ایمپلنت‌ها افزایش پیدا کند، هزینه نهایی و تعداد اقساط نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با بیشتر شدن هزینه کل، ممکن است مبلغ پیش پرداخت نیز افزایش یابد.

هر واحد دندان یا هر واحد ایمپلنت دندان یعنی چی؟

 نکته مهمی که در این میان باید به آن توجه داشته باشید این است که در کلینیک سریتا تا ده ماه نیازی به ارائه پیش پرداخت نیست و تمامی مبالغ مربوط به ایمپلنت دندان در قالب قسط ماهانه دریافت می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود بسیاری از افراد به راحتی برای انجام ایمپلنت دندان اقساطی اقدام کنند. 

 • تعیین هزینه قسط اول 

بعد از این‌که هزینه کل و مبلغ پیش پرداخت تعیین شد، هزینه قسط اول مشخص می‌شود. برخی از کلینیک‌های دندانپزشکی در قسط اول هزینه بالاتری دریافت می‌کنند. اما در دندانپزشکی سریتا، ممکن است با توجه به خواسته مشتری تمامی اقساط با هزینه یکسان پرداخت شود.

 • تعیین زمان پرداخت 

یکی از مهم‌ترین شرایط پرداخت ایمپلنت دندان اقساطی، تعیین زمان پرداخت است. بعد از اینکه هزینه قسط اول و مبلغ پیش پرداخت تعیین شد، شرایط مالی و خواسته بیمار مورد بررسی قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، برخی از بیماران هزینه ایمپلنت قسطی را به صورت ۲۴ ماهه پرداخت می‌کنند. اما برخی دیگر ترجیح می‌دهند در مدت زمان ۶ ماه تمامی هزینه‌های مربوط به ایمپلنت دندان را پرداخت کنند. البته شرایط دیگر نیز برای پرداخت ایمپلنت دندان اقساطی وجود دارد. 

به عنوان مثال، ممکن است بیمار بخشی از هزینه اولیه را به صورت نقدی پرداخت کند و باقی هزینه باقیمانده در قالب دو یا سه قسط تقسیم بندی شود. به طور کل، شرایط پرداخت ایمپلنت قسطی با توجه به شرایط بیمار و وضعیت دندان‌ها کاملاً متفاوت است. بنابراین برای تعیین شرایط پیش پرداخت، باید ابتدا به کلینیک دندانپزشکی سریتا مراجعه کنید. 

قیمت ایمپلنت کره‌ای

قیمت ایمپلنت کل دندان ها

ھزینه ایمپلنت به چه صورت محاسبه و قسط بندی می‌شود؟

محاسبه قسط بندی هزینه ایمپلنت به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. در ادامه به طور کامل درباره هزینه ایمپلنت و نحوه محاسبه قسط بندی آن صحبت می‌کنیم.

 • تعیین مبلغ هر قسط

 یکی از مهم‌ترین پارامترها برای تعیین اقساط، شرایط بیمار است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم اگر یکی از متقاضیان انجام ایمپلنت دندان اقساطی هستید، پس از شرکت در جلسه مشاوره شرایط خود را برای پرداخت هزینه اعلام کنید. در این صورت، تعداد اقساط ماهانه و مبلغ هر قسط به راحتی مشخص خواهد شد. اگر نیازی به ارائه پیش پرداخت نباشد، مبلغ کل تقسیم بر تعداد ماه شده و هزینه هر قسط به شما اعلام خواهد شد. 

قیمت ایمپلنت ایرانی

اما اگر مبلغی پیش پرداخت بابت ایمپلنت دندان اقساطی دریافت شود، هزینه کل منهای پیش پرداخت شده و بر تعداد ماه‌ها تقسیم خواهد شد. تعیین تعداد ماه پرداخت اقساط بر عهده بیمار است. هرچقدر تعداد ماه افزایش پیدا کند، مبلغ اقساط کمتر خواهد شد. البته ممکن است برخی از کلینیک‌های دندانپزشکی برای پرداخت اقساط ایمپلنت دندان محدودیت داشته باشند. به عنوان مثال، در برخی از کلینیک‌ها تمامی هزینه ایمپلنت قسطی باید طی شش یا ۱۲ ماه پرداخت شود. اما در کلینیک سریتا تعداد ماه پرداخت اقساط ایمپلنت دندان با توجه به شرایط بیمار طی ۶ تا ۲۴ ماه تعیین می‌شود. 

 • تعیین روش پرداخت 

برای تعیین هزینه هر قسط و محاسبه هزینه نهایی ایمپلنت دندان، ابتدا باید روش پرداخت مشخص شود. در فرایند ایمپلنت دندان، ابتدا پایه ایمپلنت درون لثه جایگذاری می‌شود. در مرحله بعد، حدود یک الی دو ماه طول می‌کشد که پایه ایمپلنت به طور کامل با بافت ریشه جوش بخورد. بعد از اینکه پایه ایمپلنت کاملا به بافت لثه متصل شد، تاج دندان روی آن قرار می‌گیرد. در این حالت ممکن است روش پرداخت هزینه ایمپلنت دندان به دو صورت انجام شود. 

روش اول پرداخت اقساطی است که به طور کامل در قسمت‌های قبلی مقاله درباره آن توضیح داده شد. روش دوم پرداخت مرحله‌ای بر اساس مراحل انجام ایمپلنت‌ است. در پرداخت مرحله‌ای، بیمار هزینه کل ایمپلنت را در دو یا سه مرحله پرداخت می‌کند. به عنوان مثال، مرحله اول مربوط به زمانی است که پایه ایمپلنت داخل لثه جایگذاری می‌شود. مرحله دوم مربوط به زمانی است که تاج دندان روی پایه ایمپلنت قرار می‌گیرد.

 البته با توجه به شرایط بیمار، ممکن است هزینه کلی در سه مرحله دریافت شود. در کلینیک سریتا، پرداخت هزینه ایمپلنت معمولا به صورت اقساطی و نقدی انجام می‌شود. اما با توجه به شرایط بیمار ممکن است هزینه را در دو یا سه مرحله دریافت کرد. 

 • دریافت چک معتبر 

یکی از روش‌های محاسبه قسط بندی ایمپلنت دندان، دریافت چک معتبر است. در این روش، ابتدا مبلغی پیش پرداخت بابت ایمپلنت دندان دریافت می‌شود و باقی مبالغ به صورت چک دریافت خواهد شد. لازم است شخص به ازای هر ماه یا هر دو ماه، یک چک به کلینیک دندانپزشکی ارائه دهد. چکی که برای ایمپلنت دندان ارائه می‌شود، باید معتبر باشد. با توجه به اینکه بسیاری از افراد توانایی ارائه چک با ضامن ندارند، در کلینیک دندانپزشکی سریتا پرداخت ایمپلنت دندان اقساطی با چک و بدون ضامن انجام می‌شود.

شرایط ایمپلنت اقساطی بدون پیش پرداخت

نحوه پرداخت اقساط ایمپلنت چگونه است؟

نحوه پرداخت اقساط ایمپلنت، به مراحل کلی ایمپلنت دندان بستگی دارد. در ادامه به طور کامل درباره این موضوع به شما توضیح خواهیم داد: 

 • جای گذاری پایه ایمپلنت

همانطور که گفته شد، مرحله اول برای انجام ایمپلنت دندان جایگذاری پایه ایمپلنت است. در این مرحله، شما می‌توانید هزینه ایمپلنت دندان اقساطی را به دو شکل مختلف پرداخت کنید. مرحله اول این است کل مبلغ مربوط به جایگذاری پایه ایمپلنت طی همان جلسه پرداخت شود و باقی مبالغ در سایر مراحل کاشت دندان به کلینیک دندانپزشکی ارائه شود. 

روش دوم این است مبلغ مربوط به جایگذاری پایه ایمپلنت را طی یک الی دو ماه متوالی پرداخت کنید. همانطور که می‌دانید تقریباً یک تا شش هفته طول می‌کشد که پایه ایمپلنت به طور کامل با بافت لثه جوش بخورد. بنابراین، شما می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و پرداخت مرحله اول ایمپلنت دندان را در یک الی دو ماه انجام دهید. البته هزینه این مرحله با توجه به پارامترهای مختلف ممکن است تغییر کند. 

 • قالب گیری دندان 

با توجه به اینکه مرحله اول کاشت دندان تقریباً دو ماه ماه یا بیشتر طول می‌کشد، شخص می‌تواند چند قسط اول ایمپلنت دندان را پرداخت کند. مرحله دوم برای کاشت دندان، قالب گیری دندان است. فرآیند قالب گیری تاج دندان زمانی انجام می‌شود که پایه ایمپلنت به طور کامل با بافت لثه پیوند خورده باشد. بهتر است هزینه قالب گیری دندان را در در همان جلسه پرداخت کنید. زیرا بعد از گذشت چند هفته، مجددا باید برای کاشت کامل دندان به دندان پزشکی مراجعه کنید. 

 • قرار دادن تاج دندان 

حدود چند هفته بعد از قالب گیری تاج دندان، باید برای قرار دادن تاج دندان روی پایه ایمپلنت به دندان پزشکی مراجعه کنید. باقی هزینه‌های مربوط به کاشت دندان در این جلسه پرداخت می‌شود. اما اگر نیاز باشد، ممکن است فرایند پرداخت اقساط تا ۲۴ ماه ادامه پیدا کند.

 • قسط اول ایمپلنت

مهم‌ترین مسئله هنگام پرداخت ایمپلنت قسطی، قسط اول ایمپلنت است. همانطور که گفته شد، در برخی از کلینیک‌های دندانپزشکی قسط اول مبلغ بیشتری دارد. البته این موضوع کاملا سلیقه‌ای است. یعنی بیمار می‌تواند با توجه به شرایط مالی خود مبلغ بیشتری بابت قسط اول ایمپلنت دندان پرداخت کند. در کلینیک دندانپزشکی سریتا، شرایط بیمار به طور کامل مورد بررسی قرار می‌گیرد و ممکن است مبلغ قسط اول ایمپلنت با سایر اقساط برابر باشد. 

هدف اصلی دندانپزشکی سریتا، درمان بیمار است و پرداخت هزینه مربوط به ایمپلنت دندان در اولویت بعدی قرار دارد. بنابراین اگر یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا به کلینیک سریتا مراجعه کرده و در یک جلسه مشاوره شرکت کنید. 

ایمپلنت اقساطی سریتا

اقساط ۶-۱۰-۱۲-۱۸-۲۴ ماهه + ضمانت کتبی + مشاوره رایگان

شرایط ایمپلنت اقساطی بدون پیش پرداخت

بسیاری از مراکز دندانپزشکی در سراسر کشور برای انجام ایمپلنت اقساطی پیش پرداخت دریافت می‌کنند. اما در کلینیک سریتا، امکان انجام ایمپلنت قسطی بدون پیش پرداخت تا ده ماه وجود دارد. برای انجام ایمپلنت دندان اقساطی بدون پیش پرداخت، نیازی به شرایط خاصی ندارید. تنها باید مدارک اولیه را در اختیار کلینیک دندانپزشکی قرار دهید. در نهایت بعد از بررسی وضعیت دندان و تعیین هزینه کل مبلغ، اقساط هر ماه مشخص خواهد شد.

 در این کلینیک دندانپزشکی، امکان پرداخت اقساط به صورت ۶ ماهه، ۱۰ ماهه، ۱۲ ماهه، ۱۸ ماهه و ۲۴ ماهه وجود دارد. همچنین خدمات دندانپزشکی ایمپلنت دندان با ضمانت کتبی به بیماران ارائه خواهد شد. این کلینیک برای برندهای کره‌ای تا ۲۰ سال و برای برندهای سوئیسی، ضمانت مادام العمر کتبی ارائه می‌دهد.

قیمت ایمپلنت سوئیسی

برای مثال ایمپلنت ۲ دندان با دو عدد پایه و روکش PFM به صورت زیر محسابه می‌شود:

۶ ماهه۱۲ ماهه۱۸ ماهه۲۴ ماهه۱۰ ماه – بدون پیش
پیش پرداخت (درصد)۲۰%۲۰%۲۵%۳۰%۰
پیش پرداخت (تومان)۱,۲۰۰,۰۰۰۲,۳۴۰,۰۰۰۲,۶۶۴,۰۰۰۴,۲۹۶,۰۰۰۰
قسط هر ماه۷۰۰,۰۰۰۳۰۰,۰۰۰۲۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰۶۱۵,۶۰۰
مبلغ نهایی۵,۴۰۰,۰۰۰۵,۹۴۰,۰۰۰۶,۲۶۴,۰۰۰۶,۶۹۶,۰۰۰۶,۱۵۶,۰۰۰

جهت اطلاع دقیق از نحوه قسط‌بندی یا دریافت تخفیف‌های ویژه با مشاوران سریتا تماس بگیرید.۹۱۰۰۹۹۱۸-۰۲۱

نمونه محاسبه راس چک برای ایمپلنت اقساطی در کلینیک سریتا
نمونه محاسبه راس چک برای ایمپلنت اقساطی در کلینیک سریتا

جمع بندی

در آخر اگر قصد ایمپلنت دندان دارید، در نظر داشته باشید که هزینه های شما شامل مجموعی از هزینه های زیر می باشد:

 1. قیمت پایه ایمپلنت
 2. قیمت روکش ایمپلنت
 3. هزینه جراحی ایمپلنت
 4. هزینه های درمانی در صورت نیاز

همچنین مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تمام شده ایمپلنت دندان شامل موارد زیر می باشد:

 • برند ایمپلنت دندان
 • جنس روکش ایمپلنت
 • خدمات درمانی قبل از ایمپلنت دندان مانند پیوند استخوان فک

عاملی دیگر که در بر قیمت ایمپلنت دندان تاثیر گذار است روش جراحی ایمپلنت دندان است. پزشک متخصص ایمپلنت دندان با توجه به شرایط شما یکی از روش های زیر را انتخاب می کند:

 • جراحی ایمپلنت معمولی
 • جراحی ایمپلنت دیجیتال
 • کاشت ایمپلنت به صورت پانچ
 • کاشت ایمپلنت به صورت فوری
 • ایمپلنت فوری دیجیتال

این موارد در کلینیک های مختلف داری قیمت های متفاوتی است. اما کلینیک سریتا برای بهره مندی مراجعین از بهترین کیفیت، هزینه جراحی ایمپلنت را یکسان در نظر گرفته است تا محدودیت های مالی مانع از دریافت خدمت با کیفیت نشود.

در نهایت مجموع هزینه های شما برای کاشت یک عدد ایمپلنت دندان حدودا در بازه ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان (برند استاندارد و کمترین مشکل درمانی) تا ۵۰ میلیون تومان (بهترین برند و بالاترین قیمت + خدمات درمانی) قرار میگیرد.

کمترین قیمت ایمپلنت دندان تمام شده
قیمت بهترین برند و بالاترین کیفیت ایمپلنت دندان

و در آخر این نکته را در نظر داشته باشید که شما می توانید هزینه تمام خدمات ایمپلنت دندان را به صورت اقساطی پرداخت کنید. با اقساط ۶، ۱۰، ۱۲، ۱۸، ۲۴ ماهه.

ایمپلنت اقساطی

برای دریافت مشاوره رایگان، شماره تماس خود را وارد کنید.

هر سوال، انتقاد یا پیشنهادی دارید، با ما درمیان بگذارید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید، جواب شما را برایتان پیامک می‌کنیم.

مطمئن باشید اطلاعات شخصی شما نزد کلینیک سریتا محفوظ است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

105 نظر برای “ قیمت ایمپلنت دندان ۱۴۰۲ (هزینه ایمپلنت اقساطی ۲۴ ماهه)


  • سلام
   من شماره شمارو برای مشاوره رایگان ثبت کردم، همکارام ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

 1. از تبلیغات کلینیک سریتا تقریبا اعتماد لازم رو بدست آوردم به امید خدای کنار قلبمون که راضی بشم سپاس

 2. سلام. ۶۵ ساله و درخواست کل دندان‌های فک بالا و پائین. فقط در فک بالا ۳ دندان که باید کشیده شوند. لطفا تعداد ایمپلنت مورد نیاز و هزینه متوسط نه جنس و قیمت پائین و نه بالا را بفرمائید و‌مدت زمان‌مورد نیاز تا پایان کار.

 3. عالیه نمونه کارهای ک گذاشتین .. منم خیلی وقت دنبال ایمپلنت عالی بودم ک خداروشکر پیدا کردم

  • سلام
   ممنون از نظر لطفتون نسبت به کلینیک سریتا ،
   من شماره شمارو برای مشاوره رایگان ثبت میکنم که روند درمانتون راحت تر شروع بشه.

 4. سلام.ما امید به اقساط راهی درمانگاه میشیم.ولی تا میبینن کاره درمان بیمار یه کم پیچیده اس یا تعداد بالا ایمپلنت لازمه،بصورت خیلی حرفه ای از سره خود باز میکنن.این درست نیس

  • سلام درود برشما
   کلینیک سریتا خدمات ایمپلنت رو به صورت اقساط ۶،۱۰،۱۲،۱۸،۲۴ ماهه انجام میده .
   همچنین با روش های ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت فوری ، ارائه این خدمات در کلینیک سریتا هم برای پزشکان و هم برای مراجعین ساده تر شده.

 5. سلام خسته نباشید من فک بالا کامل کشیدم فک پایین هم ۴ واحد آسیاب رو هم کشیدم اگه بخوام ایمپلنت کنم چقدر در میاد البته وضع مالیم خوب نیست از طریق اقساط میخوام انجام بدم لطفن راهنماییم کنید

  • سلام درود برشما
   ایمپلنت برای فک بالا و چهار واحد فک پایین ، حداقل ۵۰ میلیون تومان میشود که احتمال بیشتر شدن این هزینه با توجه به تشخیص پزشک در مورد برند مواد مصرفی و همچنین احتمال نیاز به پیوند استخوان یا لیفت سینوس و دیگر موارد، وجود دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین میتونید مقاله زیر را مطالعه کنید.
   قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین ۱۴۰۲
   البته کلینیک سریتا شرایط اقساط ۶،۱۰،۱۴،۱۸،۲۴ ماهه رو هم برای شما فراهم کرده که با خیال راحت به درمان دندان های خودتون بپردازید.

 6. سلام من یک زن سرپرست خانوارهستم که ۴ تا بچه دارم شرایط مالی خوبی ندارم حدود ۸ تا از دندونهام خرابه و خیلی اذیتم چون بودجه نداشتم درست کنم بیشتر خراب شدن واقعا جویدن واسم سخته چون دندانهای آسیای پایین دوطرفه فکم و دوتا فک بالا دندانهای آسیا خراب شده خواستم بدونم میتونم قسطی درستشون کنم

  • سلام درود بر شما
   بله اگر دندان های شما بنا به تشخیص دندانپزشک نیاز به ایمپلنت داشته باشد، بله در کلینیک سریتا میتونید با اقساط ۶،۱۰،۱۲،۱۸،۲۴ ماهه درمان خودتون رو شروع کنید.

  • سلام
   برای کاشت و ایمپلنت کل دندان ها دو روش وجود داره و بنابه تشخیص پزشک و علاقه خودتون یک موردانتخاب میشه.
   روش اول که کم هزینه تر هم هست اوردنچر نام داره . اوردنچر یک دست دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت هست. در این روش برای هر فک ۴ پایه ایمپلنت داخل دهان قرار داده میشه و سپس دندان مصنوعی روی اون ۴ تا پایه نصب میشه. هزینه این روش برای هر فک تقریبا ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان هست و برای دو فک (بالا و پایین) حدود ۸۰ تا ۹۰ میلیون محاسبه میشه. برای اطلاعات بیشتر به مقالات “قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین” و “قیمت اوردنچر دندان” مراجعه کنید.

   در روش دوم، از دندان شما اسکن کاملی تهیه میشه، و با استفاده از سیستم CAD/CAM دندان ها و محل قرار گیری هر پایه ایمپلنت طراحی میشه، در این روش به دلیل استفاده از تعداد بیشتری پایه ایمپلنت و طراحی روکش ایمپلنت هزینه بیشتری پرداخت می کنید، اما کیفیت، زیبایی و ماندگاری به مراتب بیشتری را دریافت خواهید کرد. در این روش هزینه حدودی وابسطه به ویزیت پزشک و شرایط دهان و دندان شما داره. در بخش جمع بندی در همین صفحه به صورت کامل به این موضوع پرداخته شده.

   در آخر هم دقت کنید که هر روشی که شما انتخاب کنید می تونید از پرداخت اقساط کلینیک سریتا استفاده کنید، اقساط ۶، ۱۰، ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه. برای ایمپلنت دندان.
   برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تر شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان هم ثبت شد به زودی همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 7. سلام خسته نباشید.
  من یک دندان جلو فک بالا یعنی دندان بزرگم میخام دورست کنم. یک آدرس یا شماره تماس .
  در ضمن من اتباع افغان هستم
  خوش حال میشم اگی رهنمایی کنید
  خیلی ممنون

  • سلام درود برشما
   شماره شما برای مشاوره رایگان ثبت شد ، همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
   آدرس کلینیک سریتا: تهران، پاسداران، بوستان نهم، ضلع جنوبی بیمارستان لبافی نژاد، پلاک ۱۲۲، طبقه اول
   تلفن: ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۱۸

  • سلام
   برای کاشت و ایمپلنت کل دندان ها و دهان دو روش وجود داره و بنابه تشخیص پزشک و علاقه خودتون یک مورد رو انتخاب می کنیم.
   در روش اول که کم هزینه تر هم هست، شما می تونید از اوردنچر دندان استفاده کنید. اوردنچر یک دست دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت هست. در این روش برای هر فک ۴ پایه ایمپلنت داخل دهان قرار داده میشه و سپس دندان مصنوعی روی اون ۴ تا پایه نصب میشه. هزینه این روش برای هر فک تقریبا ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان هست و برای دو فک (بالا و پایین) حدود ۸۰ تا ۹۰ میلیون محاسبه میشه. برای اطلاعات بیشتر به مقالات “قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین” و “قیمت اوردنچر دندان” مراجعه کنید.

   در روش دوم، از دندان شما اسکن کاملی تهیه میشه، و با استفاده از سیستم CAD/CAM دندان ها و محل قرار گیری هر پایه ایمپلنت طراحی میشه، در این روش به دلیل استفاده از تعداد بیشتری پایه ایمپلنت و طراحی روکش ایمپلنت هزینه بیشتری پرداخت می کنید، اما کیفیت، زیبایی و ماندگاری به مراتب بیشتری را دریافت خواهید کرد. در این روش هزینه حدودی وابسطه به ویزیت پزشک و شرایط دهان و دندان شما داره. در بخش جمع بندی در همین صفحه به صورت کامل به این موضوع پرداخته شده.

   در آخر هم دقت کنید که هر روشی که شما انتخاب کنید می تونید از پرداخت اقساط کلینیک سریتا استفاده کنید، اقساط ۶، ۱۰، ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه. برای ایمپلنت دندان.
   برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تر شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان هم ثبت شد به زودی همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

  • درود بر شما
   کلنیک سریتا در اصفهان شعبه ای ندارد.
   اما با توجه به مسافت شما، بعد از بررسی و ویزیت دکتر، می توانیم جلسات بعدی شما رو در حالتی بچینیم که کمترین رفت و آمد را داشته باشید.
   به همین منظور شماره شما را برای دریافت مشاوره رایگان ثبت کردم و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 8. سلام ایمپلنت خیلی سخته و درد ناک من انجام دادم ۱۴تا
  خواهشن به بیمار نگید راحته و بی حس میکنیم
  الان فک بالارو نرفتم برای روکش و هلینگ از ترس و درد
  بعدم نگید قیمت اینه بعد یه چیز دیگه در بیاد
  والا همه دندون پزشک‌و واقعا بیرحم شدید مردم پول به سختی در میارن

  • سلام درود برشما
   درسته انجام ایمپلنت سخت و دردناک هست و حتی در سایت سریتا یک مقاله در مورد این موضوع با عنوان آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ داریم.
   اما برای انجام ایمپلنت میشه از سدیشن یا بیهوشی استفاده کرد که حین کار درد را احساس نکنید.
   در مورد قیمت هم برای خدمات مختلف مواد با برندها و قیمت های متفاوتی موجود هست و مهم ‌ترین مسئله این هست که شرایط هر بیمار مشخص میکنه که چه درمان‌هایی نیاز دارند. بنابراین بهترین راه برای دقیق متوجه شدن هزینه ها، مراجعه حضوری به کلینیک هست .

 9. سلام خسته نباشید
  حرفی از اونایی که از شهرستان میان نگفتید
  ممنون میشم بگید که شهرستانی‌ها برای چند جلسه کار نیاز دارن
  و در ضمن من چند تا از دندونامو از دست دادم در فک پائین و چند تا در فک بالا
  به خودمون بستگی داره که چند تا دندون بخوایم

  • سلام
   برای آگاهی از تعداد جلسات، به مقاله مراحل ایمپلنت دندان و تعداد جلسات ایمپلنت مراجعه بفرمایید.
   تعداد دندانی که نیاز به ایمپلنت دارد با مشاوره و راهنمایی دکتر و بعد از ویزیت مشخص می شود. دکتر بعد از معاینه تعداد دندانی که نیاز به ایمپلنت دارد را مشخص می کند اما شاید مراجعه کننده به دلایلی (مانند هزینه) تعداد کمتری از دندان ها را ایمپلنت کند.
   هرچند که سریتا برای راحتی بیشتر مراجعین، پرداخت اقساطی ایمپلنت دندان را در اقساط ۶-۱۰-۱۲-۱۸-۲۴ ماهه و ۱۰ ماهه بدون پیش پرداخت، فراهم کرده است؛ تا شرایط مالی مانع از دریافت خدمات پزشکی نشود.
   همچنین برای راحتی بیشتر، شماره شما را براای دریافت مشاوره رایگان ثبت کردم و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل و جامعی ارائه خواهیم داد.

 10. سلام خسته نباشید شمابامن تماس گرفتید گفتید چک صیادی میخواد هیچکس نیست ک بهم چک بده توروخدا ی جور راه بیایید تا دندونام درست کنم دندونام همه خراب ولش کردم ازبس هزینه های دندانپزشکی گرونه

  • سلام درود بر شما
   متاسفانه شرایط اقساطی کلینیک ما صرفا با چک صیادی امکان‌پذیر است.

  • سلام درود بر شما
   شماره شما برای مشاوره رایگان ایمپلنت دندان ثبت شد
   همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

 11. سلام خسته نباشید من فک بالارو میخواستم دندون مصنوعی ثابت کنم هزینه که تو جدول زده بودید ۳۰ تومن هستش یا نه ایمپلنت کامل نمیتونم بکنم نیاز به عمل سینوس داره اگه هزینش زیادباشه میشه اقساطی کردش

  • سلام
   کلینیک سریتا شرایط اقساطی خوبی برای دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت داره اقساط ۶-۱۰-۱۲-۱۸ و ۲۴ ماهه.
   شماره تون رو برای دریافت مشاوره رایگان ثبت کردم به زودی همکارانم با شما تماس می گیرند و کامل براتون توضیح میدن.

 12. با سلام و خسته نباشید، میخواستم ببینم آیا ایمپلنت یا آورد نچر بعد از مدتی عفونت نمیکنه که لازم بشه جراحی کنیم

  • سلام
   احتمال عفونت ایمپلنت و اوردنچر وجود داره، اما با رعایت نکات ساده ای مانند: مراقبت، مراجعه دوره ای به پزشک و رعایت نکات بهداشتی، احتمال وقوع عفونت ایمپلنت دندان به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کنه و عملا جای نگرانی باقی نمی مونه. از طرفی پزشک معالج قبل از انجام ایمپلنت شرایط کامل دهان و دندان رو بررسی می کنه و اگر تشخیص بده که احتمال عفونت بعد از ایمپلنت بالا هست، از انجام آن خودداری می کند.
   برای اطلاعات بیشتر در مورد عفونت ایمپلنت دندان و علائم آن کلیک کنید.

  • سلام
   خدمات زیبایی چند نوع هستند و بستگی به شرایط دندان دارند باید با عکس OPG معاینه شوید تا روش درمانی برای شما مشخص شود.

 13. سلام و درود…
  من ۵تا از دندونامو کشیدم دوتا بقل هم، سه تاش جاهای مختلف میخوستم ببینم هزینه دوتا بقل هم در فک پایین چقدر میشه متشکرم؟

  • سلام
   برای بررسی بهتر شرایط دندان شما و صحبت در مورد هزینه ها شماره شما را برای دریافت مشاوره رایگان ثبت کردیم و به زودی تماس خواهیم گرفت.

 14. با درود و وقت بخیر
  من در خارج از کشور هستم و میخواهم نزد شما درمان شوم من در فک بالا هیچ دندانی ندارم، فقط یک دنچر کامل متحرک دارم.
  درفک پائین در بخش میانی هشت دندان طبیعی دارم . در دوطرف دندانهای میانی از یک پارسل متحرک استفاده میکنم.
  نا گفته نماند این هشت دندانهای میانی سایشی هستند و فکر نمی کنم بعد از هفت ، هشت سال ٱنها را داشته باشم.
  با این تفاصیل میخواهم فک بالا و پائین را دنچر کامل با پایه ایملنت انجام گیرد . در ضمن نیاز به جراحی لیفت سینوس و تزریق پودر استحوان قبل از عمل انجام ایملنت دارم . اگر اجازه دهید تصویر OPG خود را ارسال کنم برای برای مطالعه و بررسی شما . خوشحال میشوم بوسیله ایمیل به من مشاوره بدهید . لطفا بمن بفرمائید از چه طریقی تصویر OPG را خدمتتان ارسال کنم . از طریق ایمیل ، واتس اپ ، تلگرام برایتان مقدور می باشد ؟ اگر پاسخ مثبت است برام در ایمیل من به ان اشاره کنید . سپاسگزارم.

 15. سلام
  سوالی که ‌دارم

  یک دست دندان بلا و پایین با ایمپلانت هزینه کامل
  وچند تا بالا و پاین باید ایمپلات استفاده می‌شود
  – حدوداً چند جلسه باید بیایم
  بخاطر مسیر طولانی و مرخصی اداری و کمترین زمان برای من چند جلسه و یا همان روز است
  مرسی برای راهنمای
  ساسان

  • سلام
   برای ایمپلنت کامل دهان دو راه دارید:
   ۱) پایه ایمپلنت به تعدادی که دکتر تشخیص میده کاشته بشه و برای هر دندان روکش ایمپلنت ساخته و نصب بشه.
   ۲) ۴ تا پایه ایمپلنت کاشته بشه و دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت براتون نصب بشه.

   روش اول زیبایی، کیفیت و ماندگاری بالاتری داره.
   روش دوم کم هزینه تر هست،

   تعداد جلساتی که باید مراجعه کنید هم حدودا ۳ جلسه هست.

   برای دریافت قیمت پیشنهاد می کنم که با کلینیک سریتا تماس بگیرید و مشاوره رایگان بشید،
   همچنین سریتا شرایط پرداخت اقساط داره و بگید که این مورد رو هم براتون شفاف توضیح بدن.

 16. سلام وعرض خسته نباشید.خانمی هستم۵۶ساله حدود۸سالی میشه که ازدندون مصنوعی درهردوفک استفاده میکنم.احساس میکنم استخوانهای فکم تحلیل رفته چون وقتی دندون مصنوعیهارودرمیارم هردوفکم بهم نمیرسن. میخواستم ببینم میتونم ایمپلنت کامل برام انجام بشه یانیاز به پیوند لثه دارم. درضمن همسرم هم بیماری لثه داره ولی دندونایی که براش مونده خیلی محکمند ایشونم بایدکل دندوناشوبخاطر مشکل لثه بکنه یانه. ممنون میشم راهنماییم کنید وهزینه هاروهم کلی برا هرفک از۳۰ میلیون شروع میشه یافقط هزینه کاشته

 17. سلام ،ببخشید میتونم عکس دندان را بفرستم وزحمت کار وهزینه را بفرماییدیعنی بفرمایید چه کارهایی باید روی دندانم انجام بشه

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 18. بک دندان جلو ایمپلنت.با احتساب کشیدن مانده دندان قبلی چقدر هزبنه دارد و چقدر زمان میبره .صمنا به چه روشی انحام میدهید

  • درود بر شما
   از نظر هزینه باید با کلینیک صحبت کنید، برای شما مشاوره رایگان ثبت میکنم تا باهاتون تماس بگیرند.
   اما از نظر زمان و تکنیک بستگی به شرایط داره باید معاینه حضوری و سایر بررسیها انجام بشه.

  • درود بر شما
   براتون مشاوره رایگان ثبت کردم به زودی با شما تماس میگیریم.

 19. سلام علیکم کاشت فک پایین وبالا دندانهامیخواهم ایملنت دیجالتی اقساطی انجام بدهم میتوانم عکس گرفتم میتوانم توی واتساپ بفرستم

  • درود بر شما
   شماره شما رو برای دریافت مشاوره رایگان ثبت کردم. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.
   در مورد عکس دندان هم، وقتی باهاتون تماس گرفتن، باهاشون هماهنگ بشید.
   سپاس

 20. سلام و عرض ادب . تقریبا میشه گفت من دندون های بالا رو از دست دادم و روکش هستن ک پایه اونها ضعیف شده اند و هی میفتند . سنم ۳۷ ساله و شهرستان هستم پروسه زمانی برای نصب دندان فک بالا چند روز هستش و اینکه آدرس شما کجا هستش قیمت کل فک بالا چند میشه ن میخوام خیلی ارزون و بی کیفیت باشه ن میخوام خیلی گرون باشه در حد مقرون ب صرفه و مناسب چون تو شرکت ***** کار میکنم و حقوقم انقدری نیس ک بخوام چندبن میلیون صرف دهنم کنم فقط انقدری ک بتونم بخندم و با دوام باشن برام کافیه نهایتا غذارو قورت میدم🤣

 21. سلام خسته نباشید من سه تا از دندان هاى جلو رو میخواستم ایمپلنت کنم چقد هزینه میشه

 22. سلام خسته نباشین
  من ۳۵ سالمه و همه دندان های خودمو از دست دادم جهت امپلنت کامل فک بالا و پایین مشاوره لازم داشتم،راستی از کردستانم آدرس هم لازم دارم

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 23. سلام بابت شرایط اقساطی چ ضمانتی لازمه؟ درصورت نداشتن چک چه ضمانتی گرفته میشه

 24. سلام من برای فک بالا نیاز به پروتز کامل بصورت ثابت دارم ایا در مشهد کلینیک دارید ممنون از شما

 25. سلام وقت بخیر،میخواستم حضوری بیام برای ویزیت و اینکه دکتر دندونامو ببینه چون دندونای فک بالا به کل ندارم میخواستم ایمپلنت و پروتز انجام بدم

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره ثبت شد. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 26. سلام وخسته نباشید من به سه ایمونات احتیاج دارم و۴عدد از دندان‌های جلو روکش زی کنیا شده برای زیبایی ولی متاسفان الا مدتیست گپی بین دو دندان پیش ایجاد شده که میخواهم اصلاح شود لطفا مرا راهنمایی کنید ممنونم

  • درود بر شما
   اگر بین دو دندان روکش شده گپ ایجاد شده باید مراجعه کنید و بررسی بشه شاید روکش ها لب پر شده باشد.
   اگر بین دندان ها گپ ایجاد شده احتمال زیاد پوسیدگی باشه و باید رفع بشه.

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره ثبت شده به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

   همچنین پیشنهاد می کنیم که از پرداخت اقساط ایمپلنت دندان استفاده کنید چون باعث کاهش دغدغه شما در مورد هزینه ها می شود و تمرکز بیشتری روی روند درمان، کیفیت خدمت دریافتی و سلامت خود خواهید داشت.

 27. باسلام من تمام دندانهای خودراازدست دادم سن ۳۹ساله شغلم کارگر هستم نحوه پرداخت هزینه رومیتوانم قسطی پرداخت کنم اگرمرا یاری کنیدسپاس گذار میشوم .

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.
   خوشحالیم از این که ما را انتخاب کردید.

   بله شرایط پرداخت اقساط برای خدمت ایمپلنت دندان فراهم هست و پیشنهاد ما هم پرداخت به صورت اقساط هست به این دلیل که ایمپلنت شامل مراحل مختلفی هست و در پرداخت اقساط شما با پیشرفت مراحل درمان، هزینه ها رو پرداخت می کنید و تمرکز بیشتری روی روند درمان و کیفیت کار خواهید داشت.

 28. سلام و خسته نباشید بنده می خواهم جهت دندان کامل همسرم اقدام کنم ناگفته نماند بنده دراستان اصفهان زندگی میکنم لطف کنید آدرس و یا اگر نمایندگی دارید اعلام‌ فرمایید

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 29. سلام و درود خدمت شما
  من تمامی دندان های خودم رو از دست داده ام
  چون از کودکی ضعیف بودم از سن ده سالگی به بعد چندین دندان خود رو پر کردم تا الان همه از بین رفته ان
  و شروع به کشیدن کردم میخواستم بدونم لطفاً هزینه کامل دندان مصنوعی فک بالا و پایین فقط از فک پایین جلو پنج یا شیش دندان تقریباً سالم مونده
  . میخواستم راهنمایی کنید و لطفاً قیمت دندان مصنوعی کامل فک بالا و پایین چقدر تمام میشه

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد، به زودی با شما تماس خواهیم گرفت و توضیحات کامل ارائه می شود.

 30. من ۳ تا دندون جلو از فک بالا تو تصادف شکسته و پزشک گفته که باید کشیده بشه
  می خوام این ۳تا دندان جلو رو ایمپلنت کنم
  در مورد قیمت ایمپلنت و ایمپلنت اقساطی سوالاتی داشتم
  لطفا با بنده تماس بگیرید

  • با آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز

   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.
   سپس از همراهی شما

  • درود بر شما
   متاسفانه کلینیک سریتا در گرگان شعبه ای ندارد.
   شماره شما را برای دریافت مشاوره رایگان ثبت می کنم، با همکاران بنده صحبت کنید و در صورتی که امکان مراجعه به تهران را دارید حتما بگید تا راهنمایی های لازم انجام بشه.
   سپاس از شما

 31. درود بر شما.متاسفانه دندانهای خود را از دست داده ام و فقط ریشه در لثه وجود دارد .امیدوارم بتونم از خدمات شما بصورت اقساط استفاده کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور مزاحمتون باشم.

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد.
   به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 32. درود سلام آرزویی خوشبختی برایتان دارم من دندان متحرک چندین سال قبل گذاشتم فک پایینکمی گشاده می شود لذا تا حال دو دست عوض کردم بد نیست ولی الان معمولی می خواهم چون پایین گشاده شده به نظرم کمی کوتاه هم شده لذایکدست دندان متحرک ایرانی خوب میخواهم چون دکترها وحتی دندان ساز تجربی حاضر به اینکه خودمان خریدا ری کنیم و در اختیار انهابرای درست کردن بگذاریم تخربی با دندان خودش مبلغ ۶ملیون در خواست میکند

  • درود بر شما
   کلینیک سریتا برای کاشت دندان از ایمپلنت های دندانی استفاده می کند و دندان مصنوعی معمولی کار نمی کند.
   شما می توانید از دندان مصنوعی ثابت برپایه ایمپلنت استفاده کنید، که طول عمر بالا، زیبایی، کیفیت و کارایی بالا دارد.
   از بابت هزینه ها هم خیالتان راحت، شرایط پرداخت اقساط ایمپلنت دندان در کلینیک سریتا بر اساس شرایط متقاضی کاملا قابل تغییر است تا مراجعین ما بتوانند در آرامش و بدون دغدغه مالی، به سلامتی خود و دندان خود فکر کنند.

  • درود بر شما
   شماره شما برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شد. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.
   سپاس

 33. سلام وقت بخیر جراحی لثه هم انجام میدید چون من لبخند لثه ای دارم وبعدش کامپوزیت ومیخواستم ببینم هزینه این دو چقدر میشه ممنونم

  • درود بر شما
   بله در کلینیک سریتا تمام خدمات مربوط به ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت به صورت کامل انجام میشه
   شماره شما رو برای دریافت مشاوره رایگان ثبت کردیم، به زودی مشاورین سریتا با شما تماس خواهند گرفت.
   سپاس

 34. واقعا کارتون عالیه مرسی از مشاوره خوبم خانم ساحل که خیلی خوب راهنماییم کرد

  • درود بر شما
   مرسی که با ما همراه بودید خانم علیزاده، امیدواریم که از خدمات کلینیک سریتا راضی بوده باشید.

 35. وقت بخیر ایمپلنت دیجیتالی هست یا به روش معمولی وسنتی هستش چرا قیمت ها بالا هست هر دندان ۳۵ میلیون میشه درسته یا نه با کدام شماره میشه تماس گرفت میشه توضیح بدید

  • درود بر شما
   کلینیک سریتا با کادر متخصص ایمپلنت دندان در خدمت شماست،
   ضمانت کتبی، پرداخت اقساط، مشاوره رایگان و ویزیت مجازی
   تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۱۸

 36. دندونهای پایینو کامل کشیدم ،ولی بالا ۵یا۶تادارم ولی فقط ریشه هست یعنی قبلاپرکرده بودم ازلثه به بالا رواز دست دادم،دو سه تا داخلش تا انتها سوراخه ایا بجای پایه میشه استفاده کرد یا بکشم،ضمنا من درشهرستان چالوسم،چند بارباید رفت وامدکنم،

  • درود بر شما
   شماره شما ثبت شد، مشاورین کلینیک سریتا با شما تماس خواهند گرفت.
   در صورت نیاز به مشاوره رایگان تماس با شماره: ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۱۸

 37. همون برای فک بالا و پایین ک٨عدد باشه چقد میشه هذینه اقساطش ….٢۴ماهه و چقد پیش پرداخت ???

 38. ضمن سلام
  دندانی دارم که معلوم نیست چندسال قبل بصورت ثابت جایگزین کرده ام امادرعکسی که اخیرا گرفته ام دکترهاتشخیص داده اندکه احتمالا عصب کشی اشکال داشته واحتمال کیست وعفونت هست وقراراست دوباره انرا بکشم ایاتشخیص این مساله امکان دارد؟. خیلی متشکرم

 39. سلام وعرض ادب بعرض شما برسانم من دندان های جلوی روکش کردم سمت پائین دهانم یکیش افتاده وپلاک دندانم لقی دارد غذا خوردن بامشکل مواجه هستم آیا جایگذین داندان بجز ایمپلنت داریم یاخیر اگر نداریم می شود راه کاردیگر انجام بدهم

 40. سلام،
  من به تازگی برای دندان های آسیب دیده ام اقدام به ایمپلنت کردم و به دلیل نداشتن اطلاع لازم دراین مورد توسط یکی از دوستانم جهت این پروسه به یک مطب دندانپزشکی معرفی شدم و پس از ویزیت توسط دندانپزشک وانجام مراحل اولیه بنا به پیشنهاد دندانپزشک قرار بر گذاشتن ایمپلنت سویسی درجه ۱ با کلی منت و تعریف وتمجید وتخفیف به ازای هر دندان به جز هزینه های کشیدن ریشه و… مبلغ ۱۸میلیون تومان لحاظ شد که بنده هم قرارشد هزینه هر دندان را در دومرحله پرداخت نمایم.دراولین نوبت وبعنوان شروع کار دکتر اقدام به کاشت دو دندان بعنوان پایه اصلی که قرار بود پس از اتمام کار۴دندان را بر روی آن قراربدهند که بابت روکش هردندان اضافه هم مبلغ هریک۷م بپردازم در روز کاشت دو عدد دندان پایه همکار ایشان وبا درخواست دکتر پک پایه مورد استفاده را قبل از قراردادن به بنده نشان دادند که برند sic سویس است وبهترین در دنیا،پس از اتمام کاشت پایه بنا برکنجکاوی و تحقیق درمورد این برند پس از مطالعه و توضیحات در چند مقاله ومطلب ازسایتهای مختلف من جمله سایت شما تازه فهمیدم که آقای دکتر برند هم تراز برند کره ای را بعنوان بهترین برند دنیا برای من معرفی کرده که اصلا انتظار این رفتار ناشایست رااز یک پزشک نداشتم که پس از مراجعه مجدد به مطب وکلی بحث ایشان از مواضع خود اصلا کوتاه نیامدن وهمه مطالب و توضیحات بیان شده در چندین سایت و مقاله را کذب محض دانستند و حرفهای خودشان را مصداق کامل درستی و صداقت دانست که درپایان بنده با کلی ناراحتی به ایشان اعلام کردم که دیگر حاضر به ادامه ی درمان با ایشان نیستم ،حالا با این تفاصیل و نصف ونیمه ماندن درمان میخواستم بپرسم که آیا امکان ادامه درمان با کلینیک شما یا کلینیک دیگری برای من هست؟وآیا شما یا همکاران محترمتون ادامه درمان را قبول زحمت می نمایند یا خیر ؟
  ممنون میشم که پاسخ بنده را اعلام نمایید.

به‌صورت مجازی ویزیت شوید!
حتما برای شما هم پیش‌آمده که قبل از مراجعه حضوری به دندانپزشکی، می‌خواهید از سلامت دندان، روش‌های مختلف زیبایی یا حتی هزینه‌های دندانپزشکی خود باخبر شوید. راه‌حل این مشکل، مشاوره مجازی است. می‌توانید برای ویزیت مجازی و رایگان در کلینیک سریتا، روی دکمه زیر بزنید.

مشاوره رایگان از متخصصان سریتا

برای مشاوره رایگان، شماره تلفن خود را وارد کنید تا 24 ساعت آینده، با شما تماس می‌گیریم.